Як треба поводити себе під час святкування Дня Незалежності України (поради пожежників)

Співробітники Кременчуцького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області напередодні святкування 25-річниці Дня Незалежності України звертаються до громадян з закликом про необхідність дотримання правил пожежної та техногенної безпеки.

Не дозволяється заповнення приміщень людьми понад встановлену норму. Зменшувати ширину проходів між рядами, розміщувати додаткові крісла, стільці тощо у приміщеннях з масовим перебуванням людей. Особи, які відповідальні за проведення заходів, перед їх початком зобов'язані ретельно оглянути приміщення та переконатися, що вони забезпечені необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння, перевірити справність засобів зв'язку, пожежної автоматики та сигналізації. При виникненні пожежі слід негайно повідомити Службу порятунку за номером 101, приступити до гасіння пожежі наявними засобами пожежогасіння, розпочати евакуацію людей та матеріальних цінностей.

Під час перебування у натовпі слід звертати увагу на підозрілі речі (покинуті сумки, вибухонебезпечні предмети, та інші незнайомі предмети) – при виявлені таких предметів слід звернутися до місцевих органів поліції та служби порятунку.

Кременчуцьке МРУ ГУ ДСНС України у Полтавській області

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов