Група волонтерів із США, з Благодійної організації RememberUs.org відвідала Кременчук

Благодійна організація RememberUs.org з американського міста Бостон займається відновленням пам’яті жертв Голокосту на території Східної Європи, а також в Україні.  

Організація RememberUs.org націлена на підвищення рівня інформованості та пам'яті про менш відомі події і місця масових вбивств євреїв  в часи Другої світової війни.

В липні цього року група волонтерів з RememberUs.org та студентської молоді з України на протязі 10 днів здійснювали освітню подорож по Україні.

17-18 серпня група  відвідала м. Кременчук, де восени 1941 року в районі Новоіванівки німецькими окупантами було знищено  більше 8 тисяч євреїв. На цьому місті в серпні 2014 року за ініціативи Благодійного фонду  «Марш Життя» було встановлено пам’ятник жертвам Голокосту. 

17 серпня група здійснила екскурсію по історичним місцям нашого міста, організовану Кременчуцьким краєзнавчим музеєм.

На другий день  вони відвідали  Вище професійне училище №7, оглянули експозицію створюваного за підтримки RememberUs.org  музею єврейської  історії Кременчука  та  Голокосту,  відвідали   бібліотеку училища, де був продемонстрований сайт віртуального музею Голокосту, який створюється силами RememberUs.org.

Представники благодійної організації  RememberUs.org вручили завідуючій  музею ноутбук  для проведення освітніх заходів.

Після цього мандрівники пройшлись алеями Парку миру, і на останнє  зупинились біля пам’ятнику жертвам Голокосту в районі вул. Київської, 59.  

В організації зустрічі гостей міста приймали участь: адміністрація ВПУ-7, Кременчуцький краєзнавчий музей, Благодійний фонд «Марш життя», представники єврейської общини міста 

Перед від’їздом учасники подорожі подякували всім організаторам зустрічі і висловили бажання встановити дружні зв’язки зі студентською молоддю нашого міста. 

Більше ФОТО за посиланням

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов