Пожежники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки в екосистемах

Останнім часом люди починають спалювати сухе сміття та траву у себе на угіддях. Ми закликаємо громадян дотримуватись правил пожежної безпеки в екосистемах.

Згідно правил пожежної безпеки в Україні розводить багаття на території приватного домоволодіння дозволяється на безпечній відстані від будівель та споруд не менше ніж 15 м,  при цьому мати первинні засоби пожежегасіння (запас води, вогнегасники, пісок, лопата та інше). Також законодавчі акти забороняють розводити багаття у вітряну погоду. Не залишайте вогнища без контролю над ним.

При виникненні пожежі телефонуйте за номером 101 до служби порятунку. При цьому обов᾽язково представитись, назвавши П.І.П., адресу, де виникла пожежа та номер контактного телефону. Потім зробіть все можливе для повного доступу пожежних до осередку пожежі.

Якщо ваше приватне домоволодіння знаходиться біля висохших озер, болота з сухою травою або відкритою територією з великою площею сухої трави, очерету та ін., ми рекомендуємо скосити траву та перекопати землю навколо домівки так, щоб вогонь від можливої пожежі сухої рослинності не перекинувся на житло та допоміжні господарські споруди.

Кременчуцький міськрайонний відділ Управління ДСНС України

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов