Патрульна поліція Кременчука наголошує про неприпустимість незаконного втручання в роботу магістральних нафтопродуктопроводів.

Патрульна поліція Кременчука наголошує про неприпустимість незаконного втручання в роботу магістральних нафтопродуктопроводів. 


У разі виявлення підозрілих осіб чи предметів телефонуйте на службу 102!

За пошкодження об'єктів магістральних нафто-, газо та нафтопродуктопроводів передбачена кримінальна відповідальність згідно статті 292 Кримінального кодексу:

1. Пошкодження або руйнування магістральних нафто-, газо та нафтопродуктопроводів, відводів від них, а також технологічно пов'язаних з ними об'єктів, споруд. засобів автоматики, зв'язку, сигналізації, якщо це призвело до порушення нормальної роботи зазначених трубопроводів або спричинило небезпеку для життя людей, — карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до п'яти років.

2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, а також загальнонебезпечним способом, —
караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони спричинили загибель людей, інші нещасні випадки з людьми або призвели до аварії, пожежі, значного забруднення довкілля чи інших тяжких наслідків, або вчинені організованою групою, — караються позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років. 

поліція нафта трубопровід втручання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
75 просмотров в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии