Які питання розглянуть на сесії Кременчуцької міськради 25 жовтня місцеві депутати

Які питання розглянуть на сесії Кременчуцької міськради 25 жовтня місцеві депутати. Говоритимуть про присяжних, про доступність інформації, про взяття кредиту на нові тролейбуси, про допомогу в створенні ОСББ, встановлення поквартирних лічильників для інвалідів та ще багато всього.

ХV сесія Кременчуцької міської ради відбудеться 25 жовтня 2016 року.

11 жовтня 2016 року міським головою Віталієм Малецьким підписане розпорядження «Про скликання ХV сесії Кременчуцької міської ради Полтавської області VІІ скликання». Пленарне засідання якої відбудеться  25 жовтня 2016 року.

До проекту порядку денного ХV сесії Кременчуцької міської ради VІІ скликання винесені наступні питання: 

1. Про затвердження списку присяжних в м. Кременчуці.

2. Про затвердження переліку інформації, яка підлягає обов’язковому оприлюдненню на офіційному веб-сайті Кременчуцької міської ради Полтавської області підприємствами комунальної власності територіальної громади міста Кременчука та їх дочірніми  підприємствами.

3. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання» (ЦНАП).

4. Про утворення територіального підрозділу Центру надання адміністративних послуг у місті Кременчуці.

5. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 31.05.2016 року «Про затвердження Міської цільової програми «Громадський бюджет м. Кременчука на 2016 – 2020 роки».

6. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 30 червня 2016 року «Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку членів профспілки органів місцевого самоврядування та їх дітей м. Кременчука на 2016 – 2020 роки».

7. Про внесення змін і доповнень до рішення Кременчуцької міської ради від 22 грудня 2015 року «Про затвердження «Програми охорони довкілля в місті Кременчуці на період 2016- 2020 роки» («Довкілля- 2020»).

8. Про надання згоди комунальному підприємству «Кременчуцьке тролейбусне управління» на укладення кредитного договору з Європейським банком реконструкції та розвитку під гарантію Кременчуцької міської ради.

9.  Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради  Полтавської області від 29 травня 2012 року.

10. Про закупівлю та передачу матеріально-технічних засобів підрозділам, які беруть участь в АТО.

11. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання» (Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради).

12. Про внесення змін до рішення міської ради від 30 серпня 2016 року «Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2015 року «Про затвердження міської Програми антитерористичних заходів на 2016 рік».

13. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання» (Відділ з фізичної культури і спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради).

14. Про затвердження статутів та положень комунальних закладів фізичної культури і спорту міста Кременчука у новій редакції.

15. Про визначення орендної плати за нежитлове приміщення в місті Кременчуці.

16. Про затвердження Комплексної програми розвитку культури і туризму міста Кременчука на 2017 – 2021 роки.

17. Про затвердження положення про Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в новій редакції та внесення змін до його структури та загальної чисельності працівників.

18. Про затвердження статуту комунального закладу «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний» в новій редакції.

19. Про визначення орендної плати за нежитлові приміщення в місті Кременчуці.

20. Про затвердження ліквідаційного балансу виконавчого комітету Крюківської районної ради м. Кременчука, що ліквідується.

21. Про надання згоди на прийняття нерухомого майна з державної власності до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука.

22. Про затвердження Програми по створенню геоінформаційної системи містобудівного кадастру (ГІС МК) у м. Кременчуці на 2017 рік.

23. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23.12.2015 «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання» (Управління житлово – комунального господарства виконавчого комітету).

24. Про затвердження Програми фінансової підтримки та стимулювання створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків у місті Кременчуці на 2017 -2020 роки.

25. Про затвердження міської Програми встановлення лічильників газу у квартирах інвалідів першої групи загального захворювання на 2017 рік.

26. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 лютого 2015 року «Про затвердження міської Програми підвищення безпеки дорожнього руху в місті Кременчуці на 2015 – 2020 роки».

27. Про внесення змін до рішення міської ради від 26 березня 2013 року «Про затвердження міської Програми розвитку дорожньо – мостового господарства у м. Кременчуці на 2013 – 2017 роки».

28. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2013 року «Про затвердження Міської програми забезпечення пожежної  безпеки об’єктів житлово – комунального господарства та житлового фонду міста Кременчука на 2014 – 2018 роки».  

29. Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста знаків «Кременчук», що розташовані на в'їздах до міста.

30. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 37 по проспекту Свободи з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «СВОБОДИ 37».

31. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 66 по вул.Володимира Великого  з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО,66».

32. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 89 по вул.Республіканській з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «ПРАВОБЕРЕЖНЕ 89».

33. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 73 по вул.Мічуріна з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Мічурінець 73».

34. Про підготовку міського господарства до роботи в осінньо – зимовий період 2016 -2017 років.

35. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 27.04.2016 року «Про виділення коштів за рахунок вільного залишку бюджетних коштів станом на 01.01.2016».

36. Про внесення змін до показників міського бюджету на 2016 рік.

37. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання» (фінансове управління  виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області).

38. Про припинення права користування земельними ділянками.

39. Про надання чи відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.

40. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам в м. Кременчуці.

41. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам в м.Кременчуці.

42. Про надання чи відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м. Кременчуці.

43. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) юридичним та фізичним особам в м. Кременчуці.

44. Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок в м. Кременчуці.

45. Про зміну цільового призначення земельних ділянок в м.Кременчуці.

46. Про  надання, вилучення  та  оформлення  земельних  ділянок  в  оренду в м. Кременчуці.

47. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.

48. Про внесення змін чи відмову у внесенні змін до рішень органів місцевого самоврядування в м. Кременчуці.

49. Різне.

        

сессия сесія депутати міськрада засідання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Пока еще никто не оценил
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
61 просмотр в декабре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Сьогодні, 15 грудня, відбудеться великий ФІНАЛ у ДЖОСі! П'ятий Ювілейний Конкурс Краси й Таланту "МІС АЙ ЛАВ КРЕМЕНЧУК-2019". Початок о 20:00. У номінації "Міс Міні Інтернет" перемогла БІБЛА ВАЛЕРІЯ, 10 років. Валерія вчиться в ліцеї №4, в 5-Г класі та в музичній школі по класу фортепіано. Любить все прекрасне: музику, природу, театр. Переможниця у цій номінації отримає квитки на виставку "Місто роботів" та подарунковий сертифікат від студії робототехніки...
Общество
У п'ятницю, 13 грудня, на засідання комісії в Полтавській облраді, де розглядали доречність приєднання селища до іншої області, приїхав Власівський селищний голова Кіровоградської області Анатолій Бабаченко. Адже селище Власівка входило меж Полтавської області до 1963 року включно. Мешканці селища клопотали про приєднання до Полтавщини ще у 1998 році, однак тоді керівництво області їм відмовило. На цей раз комісія підтримала проект рішення Облради щодо вкл...
Криминал
У четвер, 12 грудня, у передачу для засуджених, що відбувають покарання в державній установі «Полтавська виправна колонія (№ 64)» поклали заборонені речі. Відомо, що у посилці для засудженого М. від громадянки у вареному рисі та топленому салі виявили два мобільних телефони. А в іншій посилці для засудженого О. помістили три мобільних телефони - у вівсяних пластівцях, батоні та локшині. Предмети були вилучено, а за фактами вилучення заборонених предметів б...
Криминал
«Обвинувачених Влада та Інну Грищенко, Андрія Антоненка, Юлію Кузьменко, Яну Дугарь – знаю особисто. Хочу нагадати про принципи верховенства права та презумпцію невинуватості. Ступінь вини кожного з обвинувачених визначить тільки суд», - написала в Фейсбуці міністр у справах ветеранів Оксанa Колядa. З її слів Міністерство ветеранів готове надати правову допомогу підозрюваним. 12 грудня 2019 року Національна поліція оголосила підозру фігурантам справи щодо...
Криминал
Як повідомляється на сайті прокуратури Полтавщини, колишнього агронома підозрюють в посіві й вирощуванні снотворного маку на території 240 га. Відомо, що чоловікові, який працював головним агрономом в селі Лазірки Оржицького району повідомили про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 310 ККУ (незаконний посів та вирощування опійного маку в кількості, що перевищує 500 і більше рослин, вчинені за попередньою змовою групою осіб). У матеріа...
Новости компаний
Счастье приходит к тем, кто умеет его планировать:) И большие мечты, и маленькие приятные события нужно записывать. Тогда они наверняка сбудуться. Именно поэтому мы решили создать новый яркий календарь-планер особенных моментов на 2020 год.  Календарь-планер Mofy.life - это 12 стриничек хорошего настроения, вдохновения и полезных советов. У каждого месяца своя тематика - личный рост, здоровье, путешествия, отношения, экология, праздники и подарки. Следуя с...
Культура
Стала відома дата прем'єри серіалу «Відморожений». Про це повідомили у пресслужбі телеканалу "1+1". Головну роль в серіалі виконав співак, актор, тренер вокального проекту «Голос. Діти», народний улюбленець - Дзідзьо. У центрі сюжету серіалу - історія веселого авантюриста із 90-х Михайла Дзідзюка, якого і зіграє Дзідзьо. Герой у минулому став учасником наукового експерименту і «заморозився» в кріокамері на довгих два десятки років. Хоча він і «прокинеться»...
Происшествия
Як нам стало відомо з власних джерел, учора близько 23 години на Молодіжному сталася сварка між чоловіками, у результаті якої один з них отримав проникаюче ножове поранення. Подія відбулася біля кафе "Маріо". Ймовірно, компанія відпочивала у закладі, потім під час сварки один з учасників вдарив іншого ножем.  Свідки кажуть, шо було багато крові, чоловіка одразу забрали на швидкій до лікарні.  А на місце приїхали патрульні та слідчі. Як нам повідомили в пре...
Общество
Наразі є чимало сучасних методів діагностування зубного нальоту, серед яких таблетки, рідини, подушечки з харчовими барвниками. Стоматологи пропонують робити таку діагностику, що допоможе контролювати здоров’я ротової порожнини, адже саме наліт може спричинити розвиток інфекцій в ротовій порожнині, викликати прогресування карієсу. Такі таблетки чи рідини допоможуть батькам контролювати стан зубів дитини, перевірити чи добре вона їх почистила. В нагоді засо...