![](https://s.05366.com.ua/section/logo/upload/pers/45/logo.png?20240727)
ОБЕРЕЖНО! ВІДЕО 18+
13:17, 7 листопада 2016 р.
У Кременчуці представники ЦК "АЗОВ" та ГО "Ветерани АТО" вилаяли матюками трьох жінок, щоб зірвати показ документального фільму про марш сексуальних меншин
ОБЕРЕЖНО! ВІДЕО 18+
У Кременчуці представники ЦК "АЗОВ" та ГО "Ветерани АТО" вилаяли матюками трьох жінок, щоб зірвати показ документального фільму про марш сексуальних меншин
"Пі***ри, як це***чка ламається, пі***стію на***й разводіть, сколько ви далі на АТО, засуньте і не маячьте, срубал би шото бл***ть вам, хорошие украинские ценности, єто не смаковать пи***стию, а перенять хорошее, без коррупции" - саме такими словами обізвали трьох представниць мистецького простору "Простір Ідей" і ГО "Єропейский клуб" понад 15 хлопців та чоловіків, які вирішили, що кременчужанам не можна дивитися документальний фільм київської журналістки Оксани Піддубної про марш рівності в Києві.
Ганебна подія, з матюччям і жахливою поведінкою деяких АЗОВців та АТОвців трапилася 4 листопада в Просторі Ідей на вулиці Софіївській.
Як розповіли в соцмережах постраждалі, спочатку представники ЦК АЗОВ у них запитали - що в них буде цікавого відбуватися і ПІ, а дізнавшись про фільм, - стали погрожувати, і, зрештою, прийшли блокувати сам показ, разом з АТОвцями.
![У Кременчуці представники ЦК "АЗОВ" та ГО "Ветерани АТО" в..., фото-1 У Кременчуці представники ЦК "АЗОВ" та ГО "Ветерани АТО" вилаяли матюками трьох жінок, щоб зірвати показ документального фільму про марш с..., фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під час "блокування" жінок намагалися залякати, погрожуючи фізичною розправою (все є на відео), облили лайкою, щось казали про сімейні "ціності" (так, з однією "н", замість двох, певно розуміються на "цінностях"), вдарили чоловіка, який у процесі "подій", прийшов захистити жінок, а тоді поцупили прапор Словенії, який переплутали з російським, та прапор сексуальних меншин.
![У Кременчуці представники ЦК "АЗОВ" та ГО "Ветерани АТО" в..., фото-2 У Кременчуці представники ЦК "АЗОВ" та ГО "Ветерани АТО" вилаяли матюками трьох жінок, щоб зірвати показ документального фільму про марш с..., фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Як зазначають постраждалі, після погроз, зранку, перед показом фільму, вони звернулися із заявою до правоохоронців, і попрохали захисту, проте, ніхто не прийшов їх захищати.
![У Кременчуці представники ЦК "АЗОВ" та ГО "Ветерани АТО" в..., фото-3 У Кременчуці представники ЦК "АЗОВ" та ГО "Ветерани АТО" вилаяли матюками трьох жінок, щоб зірвати показ документального фільму про марш с..., фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Кременчуці представники ЦК "АЗОВ" та ГО "Ветерани АТО" в..., фото-4 У Кременчуці представники ЦК "АЗОВ" та ГО "Ветерани АТО" вилаяли матюками трьох жінок, щоб зірвати показ документального фільму про марш с..., фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вже під час інциденту, коли жінки подзвонили на 102, на виклик прибула патрульна поліція, але "візитери" вже покинули приміщення.
![У Кременчуці представники ЦК "АЗОВ" та ГО "Ветерани АТО" в..., фото-5 У Кременчуці представники ЦК "АЗОВ" та ГО "Ветерани АТО" вилаяли матюками трьох жінок, щоб зірвати показ документального фільму про марш с..., фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
Після події палка дискусія відбулася в соцмережах, під фото та відео, яке постраждалі виклали на своїх сторінках. Загалом, дії чоловіків викликали хвилю обурення у соцмережах. "Завітали" туди і кілька "оберігателів сімейних цінностей", які вже встигли похизуватися "трофеями" - сфотографувалися, стоячи на прапорі сексуальних меншин.
![У Кременчуці представники ЦК "АЗОВ" та ГО "Ветерани АТО" в..., фото-6 У Кременчуці представники ЦК "АЗОВ" та ГО "Ветерани АТО" вилаяли матюками трьох жінок, щоб зірвати показ документального фільму про марш с..., фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні, 7 листопада постраждалі жінки пішли із заявою, та всіма зібраними фото і відеодоказами до поліції. Їх особисто прийняв начальник Кременчуцького відділу Олександр Коцар.
![У Кременчуці представники ЦК "АЗОВ" та ГО "Ветерани АТО" в..., фото-7 У Кременчуці представники ЦК "АЗОВ" та ГО "Ветерани АТО" вилаяли матюками трьох жінок, щоб зірвати показ документального фільму про марш с..., фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
Як значиться у повідомленні прес-служби поліції міста, зараз заява та всі докази зареєстровані та пройдуть ретельну перевірку, за фактом якої дії представників ЦК "АЗОВ" і ГО "Волонтери АТО" будуть кваліфіковані, що дасть змогу вирішити питання про притягнення цих чоловіків до відповідальності.
![У Кременчуці представники ЦК "АЗОВ" та ГО "Ветерани АТО" в..., фото-8 У Кременчуці представники ЦК "АЗОВ" та ГО "Ветерани АТО" вилаяли матюками трьох жінок, щоб зірвати показ документального фільму про марш с..., фото-8](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні Україна живе в демократичному суспільстві. Права і свободи людей гарантовані Конституцією України, тому кожен громадянин країни має право вибору, а тим більше культурного. І якщо комусь не подобаються якісь заходи, на них можна не приходити, але забороняти іншим робити свій вибір (тим більше, - які фільми дивитися і які ні) - дії протизаконні.
Остаточну крапку у цій історії поставить поліція.
Наша редакція буде пильно слідкувати за перебігом подій та інформувати вас про нього.
Нагадаємо ГО "Європейський Клуб" постійно проводить культурно-просвітницькі та мистецькі заходи у Кременчуці. Завдяки "Євроклубу" в місті з'явився проект "Простір Ідей", в якому постійно відбуваються безкоштовні заняття з вивчення англійської, а віднедавна, і польської мов, проходять кінопокази художніх і документальних фільмів, діє волонтерський рух, відбуваються зустрічі з письменниками, музикантами, режисерами та іншими митцями, проходять освітні тренінги і навчання, функціонує Вуличний Університет.
(ОБЕРЕЖНО! ВІДЕО 18+)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
ТОП новини
Оголошення
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
live comments feed...