• Главная
  • Ще одна кременчужанка претендує на звання “Мати-Героїня”
10:50, 28 декабря 2016 г.

Ще одна кременчужанка претендує на звання “Мати-Героїня”

Ще одна кременчужанка претендує на звання “Мати-Героїня”, повідомляє прес-служба мерії міста.

Тетяна Кушнірова виростила та виховала 6-х дітей, двоє з яких отримали професійну освіту і вже працюють за фахом, троє навчаються в школах, а 1 у 2017 році збирається піти до школи.  

Питання про присвоєння жінці  почесного звання ухвалили 28 грудня на засіданні спеціальної комісії у міськраді. Вже на наступній сесії депутатам буде рекомендовано присвоїти таке звання Тетяні Кушніровій та згідно закону України сплатити їй одноразову нагороду у десятикратному розмірі прожиткового  мінімуму.

Для довідки: на сьогодні у Кременчуці почесного звання України «Мати – героїня» удостоєні 72  багатодітні матері.  Почесне звання «Мати-героїня» присвоюється жінкам,   які   народили  та  виховали  до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей,  у  тому  числі  дітей, усиновлених  у  встановленому  законодавством порядку,  враховуючи вагомий особистий внесок у  виховання  дітей у сім'ї, створення сприятливих  умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей,  формування  високих  духовних  і  моральних  якостей.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#матигероїня #звання #мама #діти
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...