• Главная
  • На Кременчук чекає “велике перейменування”: змінюватимуть назви зупинок
16:31, 28 декабря 2016 г.

На Кременчук чекає “велике перейменування”: змінюватимуть назви зупинок

На Кременчук чекає “велике перейменування”: змінюватимуть назви зупинок, повідомляє прес-служба мерії міста.  

Такі зміни вирішили внести, оскільки частина зупинок мала змінитися після дії закону про декомунізацію, а частина взагалі не має назв (особливо на новостворених маршрутах). Вже наприкінці січня нового року розпочнеться онлайн-голосування за нові назви зупинок у Кременчуці. Рішення про це прийняли сьогодні, 28 грудня на засіданні робочої групи, яка працює над цим питанням.

- Оскільки   у місті пройшов процес декомунізації, змінилися назви вулиць, тож потребують заміни і назви зупинок. Крім того, на сьогоднішній день у місті  закріплені за балансоутримувачем лише 130 зупинок, хоча їх загальна кількість більше 360, - йдеться у повідомленні першого заступника мера Володимира Пелипенка. -  Також не мають назви і ні за ким не закріплені нові зупинки громадського транспорту, які з’явилися після введення у Кременчуці нових маршрутів.

За попередньою інформацією всі зупинки планують нанести на електронну карту міста, у майбутньому, де потрібно, привести їх до належного стану, або встановити нові зупинки.

Планується, що спочатку будуть опрацьовані зупинки за схемою  тролейбусних маршрутів, потім впорядковувати візьмуться і всі інші зупинки міста, де їздять маршрутки.

На сьогодні вже проведена інвентаризація зупинок, та зроблені на них відповідні документи-паспорти де вказана їх назва, приблизна площа та фото з фіксацією стану, у якому вони знаходяться.

Робота з благоустрою і перейменування триває.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#зупинки #перейменування #транспорт
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...