• Главная
  • У Кременчуці послуги КП Кременчукводоканал подорожчають наполовину
13:45, 30 декабря 2016 г.

У Кременчуці послуги КП Кременчукводоканал подорожчають наполовину

КП «Кременчукводоканал» повідомляє споживачів, що за результатами опрацювання Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, заяв підприємства на встановлення тарифів на послуги та доданих до них матеріалів, 22 грудня 2016 року Комісією схвалено тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення та тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) та оприлюднено на офіційному веб-сайті НКРЕКП проекти постанов «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» та «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868».

НКРЕКП при розгляді тарифних розрахунків прийнято до уваги та враховано в схвалених тарифах зменшення з 1.01.2017 року вартості електричної енергії, зростання витрат на оплату праці, матеріальні ресурси та витрат на обслуговування кредиту МБРР. Крім того, у структурі тарифів враховано кошти на компенсацію різниці між фактичними витратами з придбання електричної енергії, сплати податків і зборів та запланованими відповідними витратами за попередній період. В схвалених тарифах НКРЕКП враховано зменшення обсягів реалізації послуг.

Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення збільшилися на 51,26% і складають:

- на централізоване водопостачання – 5,68 грн. за 1 м3 (з ПДВ);
- на централізоване водовідведення – 6,92 грн. за 1 м3 (з ПДВ).

Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) збільшилися на 47,56% і складають:

- на централізоване водопостачання (з використанням внутрішньо будинкових систем) – 5,99 грн. за 1 м3 (з ПДВ);
- на централізоване водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) – 7,32 грн. за 1 м3 (з ПДВ).

Як стверджують представники УЖКГ Кременчука, нові тарифи КП «Кременчукводоканал» є середніми по Україні. Про це сьогодні на апаратній нараді доповів голова УЖКГ Іван Москалик. Він також повідомив, що нові тарифи Водоканалу враховують збільшення витрат на оплату праці та матеріальних ресурсів, а також зменшення вартості електроенергії, які наберуть чинності з 1 січня 2017 року.

Нові тарифи почнуть діяти з 1 лютого 2017 року.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#водоканал #тарифи #подорожчання #водопостачання #водовідведення
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...