Не знаєте чим зайняти дитину на канікулах - на Молодіжному з’явився новий диячо-юнацький клуб

Не знаєте чим зайняти дитину на канікулах - на Молодіжному з’явився новий диячо-юнацький клуб. Про це повідомляє прес-служба мерії міста. Відкрили новий клуб для дітей та підлітків «Аврора» 3 січня за адресою, проспект Лесі Українки, 26.

Його відвідування, як і решти клубів за місцем проживання, безкоштовне. У  клубі «Аврора» діти зможуть стати учасниками вокальних гуртків та гуртків прикладного мистецтва. Також у “Аврорі” працює кімната ранньогорозвитку дітей. Детальну інформацію про роботу цього клубу можна дізнатися за контактним телефоном: 3 -91 - 69. Працює "Аврора" з понеділка по п’ятницю із 14:00 годин до 19:30 годин, а в  суботу – 10:00 годин до 15:00 годин.

Нагадаємо, на сьогодні у місті працює 30 клубів за місцем проживання для дітей і підлітків. Ці заклади утримуються виключно  за рахунок коштів міського бюджету, а відвідування гуртків різного спрямування для вихованців є абсолютно безкоштовним. Тільки минулого навчального року позашкільною освітою було охоплено до 7 тисяч кременчуцьких дітей. У  Будинку дитячої та юнацької творчості різні творчі секції відвідувало близько  1030 вихованців, дитячо-юнацькі клуби  за місцем проживання (ОДЮК) -  понад 5 тисяч дітей та 310 юних моряків проходили навчання у клубі «Гардемарин».  

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов