• Главная
  • Не знаєте чим зайняти дитину на канікулах - на Молодіжному з’явився новий диячо-юнацький клуб
10:29, 4 января 2017 г.

Не знаєте чим зайняти дитину на канікулах - на Молодіжному з’явився новий диячо-юнацький клуб

Не знаєте чим зайняти дитину на канікулах - на Молодіжному з’явився новий диячо-юнацький клуб. Про це повідомляє прес-служба мерії міста. Відкрили новий клуб для дітей та підлітків «Аврора» 3 січня за адресою, проспект Лесі Українки, 26.

Його відвідування, як і решти клубів за місцем проживання, безкоштовне. У  клубі «Аврора» діти зможуть стати учасниками вокальних гуртків та гуртків прикладного мистецтва. Також у “Аврорі” працює кімната ранньогорозвитку дітей. Детальну інформацію про роботу цього клубу можна дізнатися за контактним телефоном: 3 -91 - 69. Працює "Аврора" з понеділка по п’ятницю із 14:00 годин до 19:30 годин, а в  суботу – 10:00 годин до 15:00 годин.

Нагадаємо, на сьогодні у місті працює 30 клубів за місцем проживання для дітей і підлітків. Ці заклади утримуються виключно  за рахунок коштів міського бюджету, а відвідування гуртків різного спрямування для вихованців є абсолютно безкоштовним. Тільки минулого навчального року позашкільною освітою було охоплено до 7 тисяч кременчуцьких дітей. У  Будинку дитячої та юнацької творчості різні творчі секції відвідувало близько  1030 вихованців, дитячо-юнацькі клуби  за місцем проживання (ОДЮК) -  понад 5 тисяч дітей та 310 юних моряків проходили навчання у клубі «Гардемарин».  

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#клуб #діти #канікули #гуртки
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...