Стало відомо, як реформуватимуть медичну галузь Кременчука

Стало відомо, як реформуватимуть медичну галузь Кременчука. Під реформи підпадуть Третя і Четверта міські лікарні – їх переобладнають, вдосконалять та будуть обслуговувати там увесь госпітальний округ - Кременчуцький, Глобинський, Козельщанський, Кобеляцький райони та місто Горішні Плавні. Про це повідомляє прес-служба мерії міста з посиланням на заступника мера Кременчука Ольгу Усанову.

За планами Мінохорони здоров’я, жителів України планують за три роки, починаючи з 2017, перевести на страхову модель обслуговування. Також за цей час планується утворити спеціальні госпітальні округи. Госпітальний округ - це об'єднання закладів охорони здоров'я, що надають вторинну медичну допомогу. Вони формуватимуться в межах областей. На Полтавщині планується створити  4 госпітальні округи  з центрами в Полтаві, Кременчуці, Миргороді та Лубнах.

Планується, що у Кременчуці на базі лікарень №3 та №4 (де є інфекційне відділення) буде створено лікарню інтенсивного лікування  «Кременчуцька». Яка обслуговуватиме госпітальний округ у Кременчуці.

За попередніми даними, у новому закладі працюватимуть найкращі спеціалісти, буде встановлено нове обладнання, для того, щоб можна було надати невідкладну допомогу. На впровадження цих змін Кременчук розраховує отримати з державного бюджету близько 70  млн. грн.. Ці кошти направлять на будівництво  приймального корпусу лікарні та закупівлю сучасного обладнання.

Стосовно інших медзакладів – то Перша  міськлікарня, залишиться лікарнею інтенсивного лікування  первинного рівня, а на Правобережжі  працюватиме  Друга міська лікарня і поліклінічне відділення.

За словами Ольги Усанової, кременчужани не повинні хвилюватися, адже в результаті реформи вони отримуватимуть більш якісні медичні послуги і зможуть обирати собі лікарів самостійно. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов