Кременчужани мають знайти свого сімейного лікаря і укласти з ним угоду до 1 липня цього року

Кременчужани мають знайти свого сімейного лікаря і укласти з ним угоду до 1 липня цього року. Про це повідомляє прес-служба мерії міста з посиланням на віце-мера Ольгу Усанову.

Найближчі півроку в місті розпочнеться реформа медичної галузі. Як зазначають у Мінохорони здоров’я, у найближчі кілька років в країні скасується медична прив’язка до місця мешкання і кожен громадянин зможе укласти договір про співпрацю з тим сімейним лікарем чи педіатром для своїх дітей, який йому подобається і підходить. За послуги такого лікаря сплачуватиме держава.

Планується, що в угодах буде чітко прописаний перелік послуг і гарантовано сплачений державою.

У випадку, якщо пацієнта не задовольнятиме сімейний лікар, він зможе його змінити. Сімейні лікарі видаватимуть довідки в дитячий садок, школу, басейн тощо. Прив’язка до місця проживання буде поступово скасована.

Перехід на договірні умови у Кременчуці почнеться з 1 липня 2017 року. Спочатку таке реформування  у місті відпрацьовуватиметься у тестовому режимі, а з січня 2018 року укладання угод з сімейними лікарями стане обов’язковим для всіх.

На першому етапі реформування у місті працюватимуть амбулаторії та сімейні лікарі, до яких зможуть звертатися кременчужани, які ще не уклали угоди з сімейним лікарем. В Мінохорони здоров’я передбачають, що якийсь період часу працю  сімейного лікаря оплачуватимуть також відповідно до тієї кількості населення, яка мешкає у зоні його обслуговування. Тобто, територіальне закріплення на якийсь час залишиться. Водночас сімейний лікар зможе приймати, і тих пацієнтів, які уклали з ним угоди,  і тих, що мешкають на території, яку обслуговує медичний заклад, де він працює.

Нагадаємо, Стало відомо, як реформуватимуть медичну галузь Кременчука.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов