• Главная
  • Кременчужани мають знайти свого сімейного лікаря і укласти з ним угоду до 1 липня цього року
09:46, 5 января 2017 г.

Кременчужани мають знайти свого сімейного лікаря і укласти з ним угоду до 1 липня цього року

Кременчужани мають знайти свого сімейного лікаря і укласти з ним угоду до 1 липня цього року. Про це повідомляє прес-служба мерії міста з посиланням на віце-мера Ольгу Усанову.

Найближчі півроку в місті розпочнеться реформа медичної галузі. Як зазначають у Мінохорони здоров’я, у найближчі кілька років в країні скасується медична прив’язка до місця мешкання і кожен громадянин зможе укласти договір про співпрацю з тим сімейним лікарем чи педіатром для своїх дітей, який йому подобається і підходить. За послуги такого лікаря сплачуватиме держава.

Планується, що в угодах буде чітко прописаний перелік послуг і гарантовано сплачений державою.

У випадку, якщо пацієнта не задовольнятиме сімейний лікар, він зможе його змінити. Сімейні лікарі видаватимуть довідки в дитячий садок, школу, басейн тощо. Прив’язка до місця проживання буде поступово скасована.

Перехід на договірні умови у Кременчуці почнеться з 1 липня 2017 року. Спочатку таке реформування  у місті відпрацьовуватиметься у тестовому режимі, а з січня 2018 року укладання угод з сімейними лікарями стане обов’язковим для всіх.

На першому етапі реформування у місті працюватимуть амбулаторії та сімейні лікарі, до яких зможуть звертатися кременчужани, які ще не уклали угоди з сімейним лікарем. В Мінохорони здоров’я передбачають, що якийсь період часу працю  сімейного лікаря оплачуватимуть також відповідно до тієї кількості населення, яка мешкає у зоні його обслуговування. Тобто, територіальне закріплення на якийсь час залишиться. Водночас сімейний лікар зможе приймати, і тих пацієнтів, які уклали з ним угоди,  і тих, що мешкають на території, яку обслуговує медичний заклад, де він працює.

Нагадаємо, Стало відомо, як реформуватимуть медичну галузь Кременчука.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#реформа #медицина #лікарні #зімни #госпітальнийокруг #сімейнилікар #обрати
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...