Кременчуцькі амбулаторії №7 та№8 змінять місце розташування

Кременчуцькі амбулаторії №7 та№8 змінять місце розташування. Про це повідомляє прес-служба мерії міста.

Наразі амбулаторії обслуговують пацієнтів у приміщенні колишньої Автозаводської поліклініки, та вже найближчим часом їх планують перенести у більш зручне для пацієнтів місце. Один із варіантів “переїзду” – приміщення поряд із жіночою консультацією на вулиці Київській.

Як розповіла віце-мер Ольга Усанова, такі зміни викликані реорганізацією галузі охорони здоров’я, наближенням послуг до жителів міста та раціональним використанням коштів, які надає держава для роботи цих закладів. Оскільки значна частина коштів, що виділяється на амбулаторії йде на сплату оренди і комунальних платежів (а це майже 4 тис. квадратних метрів приміщення колишньої Автозаводської поліклініки), доречно амбулаторії перенести у більш зручні умови, а зекономлені кошти витратити на покращення обслуговування, адже амбулаторії використовують для роботи лише третину винайманого приміщення.

Тим більше, що нові приміщення, де в майбутньому  працюватимуть лікарі сімейної практики, будуть розташовані в багатоповерховій забудові, набагато  ближче до місця проживання громадян, а також поблизу транспортних розв’язок.

Поки питання щодо переведення лікарів амбулаторій №7 і 8  остаточно не визначене, вони проводитимуть прийом в приміщенні колишньої Автозаводської поліклініки. Із 10 січня  в цьому закладі відновлять прийом забору аналізів і організують виїзні прийоми вузьких спеціалістів. В рамках “перехідного періоду”, для пересічного пацієнта нічого не зміниться, він і надалі за звичною йому схемою  звертатиметься за первинною медичною допомогою.  

Нагадаємо, Кременчужани мають знайти свого сімейного лікаря і укласти з ним угоду до 1 липня цього року

Стало відомо, як реформуватимуть медичну галузь Кременчука 

ФОТО приміщень, у які переїдуть амбулаторії:

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов