Тіна Кароль привезе до Кременчука “Різдвяну Історію”

Тіна Кароль привезе до Кременчука “Різдвяну Історію”. Концерт співачки відбудеться у міському палаці Кременчука 19 січня о 19:00.

На глядачів чекають найвідоміші різдвяні колядки у новій музичні й обробці за мотивами музичного фільму “Різдвяна Історія” та вибрані пісні Тіни Кароль. Співачка виконає пісні, які прославляють Різдво і оспівують перемогу добра і світла над темрявою. Тіна Кароль, як берегиня українських традицій, покаже, що Музика може зцілювати людську душу, немов це не просто пісня, а справжня молитва.

- У наш час люди втратили віру в чудо, - каже Тіна Кароль. - Ми перестали ділитися своїм добром і любов'ю. Але диво реально, традиції живі, і не тільки в вечір перед Різдвом. Вони супроводжують нас усе життя, потрібно лише відкрити свої очі і серце, дозволити добру увійти в свою душу. Я мрію, щоб цей концерт допоміг людям пронести вогонь добра в душі не тільки на Різдвяні свята, а й через усе своє життя, адже це заважить тільки від нас самих. Поки живі традиції - жива країна.

Квитки на концерт можна придбати онлайн та у касі БЦ Бульвар. Тел.: 097-049-34-30, 70-40-23. Вартість квитка - 250 - 850 грн. 

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )
Ответственный за раздел
Огиенко Наталия