Як і де кременчужани святкуватимуть Водохрещу (план заходів)

За даними прес-служби мерії міста, 19 січня у Кременчуці відбудеться ряд богослужінь на узбережжі Дніпра та Сухого Кагамлика і пройде традиційна Хресна хода.

Перше богослужіння і освячення води відбудеться об 11:00 біля Річкового вокзалу на Дніпрі. Проводитиме його єпископ Кременчуцький і Лубенський Микола.

Також, об 11:00 освячення води відбудеться на річці Сухий Кагамлик Свято-Преображенського храму.

Як повідомляє благочинний Кременчуцького округу протоієрей Володимир Макогон, 19 січня духовенство та віруючі Української Православної Церкви Київського патріархату пройдуть Хресною ходою з Свято-Миколаївського кафедрального собору (вул. 29 вересня, 16/34) на площу в районі Річкового вокзалу. Початок ходи запланований на 12.30.

Маршрут Хресної ходи: вул. 29 вересня, сквер ім. Олега Бабаєва, вул. Соборна, пл. Перемоги, вул. Генерала Жадова, вул. Першотравнева.

Завершиться хода о 13:00 великим водосвяттям на площі перед Річковим вокзалом.

Традиційно біля річки Дніпро в районі річкового вокзалу буде встановлено 2 намети для обігріву і перевдягання та сходи для того, щоб кременчужанам було зручно занурюватись у хрещенську воду. Рятувальники чергуватимуть біля всіх місць проведення Хрещенських Молебнів.

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )
Ответственный за раздел
Огиенко Наталия