В Україні перестануть утримувати безробітних і службу зайнятості - Гройсман

В Україні перестануть утримувати безробітних і службу зайнятості - Гройсман. На систему зайнятості чекає потужна реформа, ціль якої - підтримка створення робочих місць, а не фінансування безробіття. Про це повідомив на урядовому порталі Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. 

- Я не збираюся утримувати службу зайнятості, я не збираюся утримувати безробітних. Я збираюся дати людям нормальну роботу і нормальну заробітну плату. Зміна цієї філософії має бути на порядку денному усіх тих, хто сьогодні опікується службою зайнятості. Я просив би, щоби ви (Міністр соціальної політики України Андрій Рева) довели це до керівництва служби зайнятості. Ні - розжену, і приведемо тих людей, які зможуть нормально ситуацію там налагодити», - наголосив Глава Уряду.

За словами очільника уряду, систему зайнятості планують реформувати спільно з профспілками та роботодавцями в інтересах тих, хто працює. Такі кроки зумовлені тим, що зараз система працевлаштування спонукає до безробіття, замість того, щоб створювати нові робочі місця. Зокрема мова йде про те, що люди, які приходять за вакансіями до служби зайнятості, відмовляються від них і ставлять у документах черговий штамп про невідповідність, щоб продовжити отримання державної допомоги з безробіття.

Володимир Гройсман наголосив, що наявних сьогодні в країні вакансій недостатньо, щоб забезпечити усіх українців робочими місцями, саме тому зараз держава робитиме акцент на відновлення української промисловості, розвиток експортного потенціалу, що стимулюватимуть створення робочих місць з нормальною заробітною платою.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов