• Главная
  • В Україні перестануть утримувати безробітних і службу зайнятості - Гройсман
16:24, 12 января 2017 г.

В Україні перестануть утримувати безробітних і службу зайнятості - Гройсман

В Україні перестануть утримувати безробітних і службу зайнятості - Гройсман. На систему зайнятості чекає потужна реформа, ціль якої - підтримка створення робочих місць, а не фінансування безробіття. Про це повідомив на урядовому порталі Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. 

- Я не збираюся утримувати службу зайнятості, я не збираюся утримувати безробітних. Я збираюся дати людям нормальну роботу і нормальну заробітну плату. Зміна цієї філософії має бути на порядку денному усіх тих, хто сьогодні опікується службою зайнятості. Я просив би, щоби ви (Міністр соціальної політики України Андрій Рева) довели це до керівництва служби зайнятості. Ні - розжену, і приведемо тих людей, які зможуть нормально ситуацію там налагодити», - наголосив Глава Уряду.

За словами очільника уряду, систему зайнятості планують реформувати спільно з профспілками та роботодавцями в інтересах тих, хто працює. Такі кроки зумовлені тим, що зараз система працевлаштування спонукає до безробіття, замість того, щоб створювати нові робочі місця. Зокрема мова йде про те, що люди, які приходять за вакансіями до служби зайнятості, відмовляються від них і ставлять у документах черговий штамп про невідповідність, щоб продовжити отримання державної допомоги з безробіття.

Володимир Гройсман наголосив, що наявних сьогодні в країні вакансій недостатньо, щоб забезпечити усіх українців робочими місцями, саме тому зараз держава робитиме акцент на відновлення української промисловості, розвиток експортного потенціалу, що стимулюватимуть створення робочих місць з нормальною заробітною платою.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#робота #безробіття #центрзайнятості #фінансування #Гройсман
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...