Як співпрацюватиме Кременчук з іноземцями у 2017 році: заходи, поїздки, навчання

Стало відомо, як співпрацюватиме Кременчук з іноземцями у 2017 році: заходи, поїздки, навчання.  

Як повідомляє КП “Кременчук Інвест”, цьогоріч кременчужани планують поїхати на стажування до Кракова та обговорити питання співпраці і навчального обміну для студентів і викладачів КрНУ.

З 16 по 21 січня 2017 року група науковців і викладачів КрНУ імені Остроградського під керівництвом декана факультету права, гуманітарних і соціальних наук доктора педагогічних наук, професора Тамари Поясок відвідають Краків і пройдуть стажування на базі Краківської Академії ім. Анджея Фрича Моджевського. Цей навчальний заклад - процвітаючий вуз 21 століття, який підтримує тісні контакти з безліччю закордонних партнерів. Шість працівників Кременчуцького університеті (2 доктори наук і 4 - кандидата наук) познайомляться з організацією навчального та наукового процесу, обговорять питання співпраці, обміну студентами, подвійного дипломування, відвідають лекції польських колег, зустрінуться з керівниками ВНЗ, факультетів і кафедр. Планується, що буде підписано договір про співпрацю між двома вузами.

2017 рік – рік співпраці не лише на базі університетів – цьогоріч кременчужани тісно співпрацюватимуть і з закордонними лікарями. КП “Кременчук Інвест” разом з управлінням охорони здоров'я та фахівцями хоспісу “Dom Sue Ryder” (Opieka Paliatywna, Бидгощ) готує стажування персоналу відділення паліативної медицини (хоспісу) при Другій міській лікарні. Як повідомлялося раніше, “Dom Sue Ryder” вже передав обладнання та засоби догляду для відділення паліативної медицини (хоспісу) в Кременчуці.

Навесні цього року міжнародна співпраця знову торкнеться студенства. У березні на базі КрНУ імені Остроградського урочисто відкриють Центр польської культури, освіти і науки. Уже відомо, що Університет економіки WSG (м Бидгощ) передав для центру велику кількість країнознавчої, наукової та навчальної літератури. На церемонії відкриття центру планується присутність високопоставлених польських дипломатів, керівництва Кременчука.

Весна 2017 року - час здійснення ще одного важливого проекту. Журналісти Кременчука відвідають польське місто-побратим, а журналісти з Бидгоща - відвідають Кременчук. Очима журналістів десятки тисяч бидгощан і кременчужан побачать наші міста. Проект підтримав Президент міста Бидгощ пан Рафал Бруски.

Також відомо, що цьогоріч Кременчук проводитиме багато заходів, присвячених культурі і освіті Республіки Індонезія – адже у 2017 році виповнюється 25 років з часу встановлення дипломатичних відносин між Республікою Індонезія і Україною. З огляду на активну співпрацю між Посольством Республіки Індонезія в Україні та містом Кременчук 2017 рік оголошено Роком Індонезії в Кременчуці.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов