Особливості оформлення закордонного паспорта для громадян віком до 18 років

Оформити закордонні паспорти для громадян України є можливим у любому відділі ДМС або ЦНАП незалежно від реєстрації місця проживання, де встановлене необхідне обладнання.

З переліком документів, які необхідно надати для оформлення закордонних паспортів можна ознайомитися на офіційному сайті ЦНАП м. Кременчука – послуга 56-11. При зверненні з метою оформлення закордонного паспорту  для неповнолітньої особи потрібно взяти до уваги наступну інформацію  щодо подання особою свідоцтва про народження чи паспорта громадянина нового або старого зразка:

Діти до 14 років подають оригінал свідоцтва про народження.

Діти від 14 до 16 років подають свій паспорт у формі ID картки. Але потрібне обладнання для оформлення паспортів нового зразка встановлено не у всіх містах та районах України.На сьогодні з 594 територіальних підрозділів ДМС укомплектовано робочими станціями лише 297 підрозділів (інформація розміщена на офіційному сайті ДМС за посиланням).

Враховуючи зазначене, для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон особі віком від 14 до 16 років, місце проживання якої зареєстровано або знято з реєстрації/відсутнє та яка фактично проживає на території обслуговування територіального підрозділу ДМС, який не обладнано робочими станціями, подання паспорта громадянина України з 14 років невимагається, достатньо надати оригінал свідоцтва про народження. Якщо ж обладнання встановлене, спочатку особі необхідно отримати паспорт громадянина України у формі ID - картки, а лише потім подавати  заяву на оформлення паспорта для виїзду закордон.

Якщо особі вже виповнилося 16 років, то для оформлення закордонного паспорта потрібно надати оригінал паспорта громадянина України, незалежно якого зразка був отриманий паспорт – у формі ID-картки або книжечки.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов