Хочете оздоровити дітей соцкатегорій влітку? Записуйтеся зараз – у Кременчуці почав формуватися банк даних на оздоровлення

Хочете оздоровити дітей соцкатегорій влітку? Записуйтеся зараз – у Кременчуці почав формуватися банк даних на оздоровлення 2017 року.

Цього літа діти зможуть відпочивати у таборах Полтавської області, а також на узбережжі Чорного моря. Про це повідомляє прес-служба мерії міста.

Детальну інформацію про оздоровлення дітей, які потребують спеціальної соціальної підтримки батьки або особи, які їх заміщують, можуть отримати в  управлінні у справах сім’ї, дітей та молоді у мерії Кременчука.

Адреса управління:  пл. Перемоги, 2, каб. 522, тел.: 2-20-89.

Графік роботи:      пн.-чт. з 8.00 до 17.15, пт. з 8.00 до 16.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00.

Щоб отримати путівку для дитини, необхідно написати заяву до банку даних Управління у справах для сім’ї, дітей та молоді і мати з собою пакет документів: 

1. Дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копії документів, що підтверджують статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування (свідоцтва про смерть обох батьків, рішення органу опіки та піклування, рішення про надання дитині статусу, рішення про встановлення опіки та призначення опікуна, посвідчення опікуна, рішення суду про позбавлення батьків батьківських прав, витяг з єдиного державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька).

2. Бездоглядним та безпритульним дітям:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії (довідка з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Автозаводської районної адміністрації виконавчого комітету Кременчуцької міської ради).

3. Дітям з багатодітних сімей:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія посвідчення дитини з багатодітної сім`ї, або, у разі його відсутності – лист структурного підрозділу, відповідального за видачу посвідчень, про встановлення статусу багатодітної сім`ї.

4. Для дітей з малозабезпечених сімей, сім`ї яких відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім`ям:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- довідка про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям.

5. Дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов`язків та дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

6. Дітям з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- витяг з протоколу Координаційної ради у справах сімей та дітей при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради про направлення дитини на оздоровлення.

7. Дітям, потерпілим від наслідків Чорнобильської катастрофи:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія посвідчення дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи (серія Д).

8. Дітям із сімей, які виховуються в сім’ях внутрішньо переміщених осіб та фактично проживають у місті Кременчуці:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, видана на одного з батьків (осіб, що їх замінюють), з зазначенням у ній відомостей про дитину.

9. Дітям, батьки яких загинули, постраждали або беруть безпосередньо участь в антитерористичній операції та забезпеченні її проведення: 

- копія свідоцтва про народження дитини;

- документи, що підтверджують статус батьків дитини, які загинули, постраждали або беруть безпосередньо участь в антитерористичній операції та забезпеченні її проведення (посвідчення учасника бойових дій, видана на одного з батьків, або копія посвідчення члена сім’ї загиблого, або довідка з військової частини, в якій зазначено, що особа брала участь в антитерористичній операції).

10. Дітям, які виховуються в сім’ях учасників бойових дій:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія посвідчення учасника бойових дій, видана на одного з батьків, або копія посвідчення члена сім’ї загиблого.

11. Дітям-інвалідам за відсутності медичних протипоказань та здатних до самообслуговування:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

12. Талановитим та обдарованим дітям (переможцям міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, учасникам дитячих творчих колективів та спортивних команд):

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копії посвідчення, сертифікату, диплома, грамоти або іншого документа, що підтверджує відповідні досягнення переможця олімпіади, конкурсу, фестивалю, змагання, спартакіади, міжнародного, всеукраїнського, обласного, міського, районного рівнів, отриманих за останні 2 роки;

- довідка з дитячого творчого колективу або спортивної команди про участь дитини у діяльності та досягненнях колективу/команди в олімпіадах, конкурсах, фестивалях, змаганнях, спартакіадах, за підписом керівника закладу, до якого належить колектив або команда.

13. Відмінникам навчання:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- клопотання навчального закладу з копіями табелів успішності учня/учениці, отриманих за останні 2 роки.

14. Лідерам дитячих громадських організацій:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- клопотання керівного органу громадської організації.

15. Дітям, які перебувають на диспансерному обліку:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- медична довідка встановленого зразка, яка підтверджує перебування дитини на диспансерному обліку.

16. Дітям, батьки яких є працівниками бюджетної сфери:

- копія свідоцтва про народження;

- довідка з місця роботи одного з батьків.

оздоровлення діти літо
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
124 просмотра в августе
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Сьогодні, 19 серпня, відзначається Яблучний Спас (Другий Спас, Великий Спас). Це одне з перших свят врожаю. За повір’ями, цього дня природа розгорталася від літа до осені та зими. Яблучний Спас означає настання осені та перетворення природи. Тільки з Другого Спаса дозволяється їсти яблука та страви з плодів нового врожаю. Цього дня в церкві освячуються: плоди та фрукти нового врожаю, мед, хлібні колосся. Освячені колосся та насіння зберігаються до насту...
Професійне свято
Кожного року 19  серпня в Україні відзначається національне професійне свято бджолярів – День пасічника. Для того, щоб підтримати ініціативу Міністерства агропромислового комплексу України та Спілки пасічників України, в нашій державі встановлено це професійне свято згідно з указом президента від 15 серпня 1997 року. Це свято проходять дуже активно. Пасічники зі всієї країни пропонують спробувати та купити свою продукцію – мед, які зібрали власні бджоли. У...
Общество
Завтра публічне акціонерне товариство «Полтаваобленерго» ремонтуватиме трансформаторні підстанції та повітряні електромережі на ТП №574. Отож, з 6 до 18 години без світла не буде за наступними адресами: ДНЗ №13, розташованому по вулиці Приходька, 10; Дитячий психо-неврологічний санаторій «Славутич», що знаходиться по вулиці Приходька, 110; вулиці Івана Приходька, 104-128; Олександрійська, 5-23; Трьох Космонавтів, 54-87; Ростовська, 26-32; Верхньодніпровськ...
Происшествия
18 серпня о 18:10 у Кременчуці по провулку Товстого сталася пожежа у приватному господарстві. Бійці ДПРЧ-14, які прибули на місце події, з’ясували, що горить дровник. Пожежу локалізували о 18:49, а ліквідували – 0 19:10. Під час цього загорання вогонь знищив дровник та один метр кубічний дров. Пожежникам вдалося врятувати поряд розташовану господарчу будівлю. Наразі встановлюється причина пожежі. За матеріалами прес-центру ГУ ДСНС України у Полтавській о...
Общество
Сьогодні в Кременчуці, зокрема в парку «Придніпровський», відбудуться святкові заходи, присвячені Дню пасічника. О 15:30 ходою бджолярів з хоругвами розпочнеться урочиста складова цього свята. Маршрут ходи – від приміщення банку, розташованого на площі Перемоги, до літньої сцени у парку, на якій відбудеться святкова частина заходу. Цього дня тут на містян очікує концертна програма, котру підготували аматорські колективи Кременчука. За матеріалами прес-цен...
Происшествия
Сегодня около 19:00 произошла авария на перекрестке улиц Ивана Мазепы и 29 Сентября. В этот раз полиция уже была на месте события, так как стала участником ДТП. Столкнулись автомобиль патрульной полиции и легковушка Фольксваген. В результате этого столкновения пострадали три человека, которые находились в Фольксвагене. Все они были госпитализированы в лечебное учреждение с легкими телесными повреждениями. В больнице им оказали медицинскую помощь и отпустил...
Общество
15 вересня о 10 годині в Новій Зеландії розпочнеться Світове прибирання, пройде крізь 24 часові пояси та завершиться через 36 годин на Гавайських островах. Наразі у Полтавської області триває підготовка до участі у цьому проекті. Всесвітній день прибирання – привід для привернення уваги людей до проблеми забруднення навколишнього середовища, надання максимально широкої інформації, що кожен може робити внесок в поліпшенні глобальної екологічної ситуації. В...
Общество
У Кременчуці відбулися командно-штабні навчання за участі Національної гвардії, спецпідрозділів поліції Полтавщини, патрульної поліції. Поліцейські усували спроби «нападу» на територіальну виборчу дільницю та рейдерського «захоплення» сільгосптехніки. Інструктаж учасників навчань та оцінку рівню реалізації поставлених завдань провів заступник начальника поліції Полтавщини Денис Захарченко та заступник керівника поліції міста Ігор Матяш. У навчаннях взяли у...
Спорт
Вчора, 17 серпня, в Кременчуці на спортивному комплексі «Айсберг» відбувся контрольний матч між клубами УХЛ «Кременчук» – «Динамо». «Кременчук»: Гордюшин (Власенко з 31:00). Дегтярьов - Горлушко, Грицких - Пугачов, Бойових - Севрюгин, Савицький - Бєльський. Шиманський - Красильников - Тютченко, Фурса - Муртіщев - Гончаров, Савченко - Ворона - Гриценко, Чорний - Кривошапкин - Поліщук. «Динамо»: Мамедов (Сердюк). Порупа - Матвієнко, Лісін - Піддубний, Мартиш...