Хочете оздоровити дітей соцкатегорій влітку? Записуйтеся зараз – у Кременчуці почав формуватися банк даних на оздоровлення

Хочете оздоровити дітей соцкатегорій влітку? Записуйтеся зараз – у Кременчуці почав формуватися банк даних на оздоровлення 2017 року.

Цього літа діти зможуть відпочивати у таборах Полтавської області, а також на узбережжі Чорного моря. Про це повідомляє прес-служба мерії міста.

Детальну інформацію про оздоровлення дітей, які потребують спеціальної соціальної підтримки батьки або особи, які їх заміщують, можуть отримати в  управлінні у справах сім’ї, дітей та молоді у мерії Кременчука.

Адреса управління:  пл. Перемоги, 2, каб. 522, тел.: 2-20-89.

Графік роботи:      пн.-чт. з 8.00 до 17.15, пт. з 8.00 до 16.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00.

Щоб отримати путівку для дитини, необхідно написати заяву до банку даних Управління у справах для сім’ї, дітей та молоді і мати з собою пакет документів: 

1. Дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копії документів, що підтверджують статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування (свідоцтва про смерть обох батьків, рішення органу опіки та піклування, рішення про надання дитині статусу, рішення про встановлення опіки та призначення опікуна, посвідчення опікуна, рішення суду про позбавлення батьків батьківських прав, витяг з єдиного державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька).

2. Бездоглядним та безпритульним дітям:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії (довідка з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Автозаводської районної адміністрації виконавчого комітету Кременчуцької міської ради).

3. Дітям з багатодітних сімей:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія посвідчення дитини з багатодітної сім`ї, або, у разі його відсутності – лист структурного підрозділу, відповідального за видачу посвідчень, про встановлення статусу багатодітної сім`ї.

4. Для дітей з малозабезпечених сімей, сім`ї яких відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім`ям:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- довідка про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям.

5. Дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов`язків та дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

6. Дітям з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- витяг з протоколу Координаційної ради у справах сімей та дітей при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради про направлення дитини на оздоровлення.

7. Дітям, потерпілим від наслідків Чорнобильської катастрофи:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія посвідчення дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи (серія Д).

8. Дітям із сімей, які виховуються в сім’ях внутрішньо переміщених осіб та фактично проживають у місті Кременчуці:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, видана на одного з батьків (осіб, що їх замінюють), з зазначенням у ній відомостей про дитину.

9. Дітям, батьки яких загинули, постраждали або беруть безпосередньо участь в антитерористичній операції та забезпеченні її проведення: 

- копія свідоцтва про народження дитини;

- документи, що підтверджують статус батьків дитини, які загинули, постраждали або беруть безпосередньо участь в антитерористичній операції та забезпеченні її проведення (посвідчення учасника бойових дій, видана на одного з батьків, або копія посвідчення члена сім’ї загиблого, або довідка з військової частини, в якій зазначено, що особа брала участь в антитерористичній операції).

10. Дітям, які виховуються в сім’ях учасників бойових дій:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія посвідчення учасника бойових дій, видана на одного з батьків, або копія посвідчення члена сім’ї загиблого.

11. Дітям-інвалідам за відсутності медичних протипоказань та здатних до самообслуговування:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

12. Талановитим та обдарованим дітям (переможцям міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, учасникам дитячих творчих колективів та спортивних команд):

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копії посвідчення, сертифікату, диплома, грамоти або іншого документа, що підтверджує відповідні досягнення переможця олімпіади, конкурсу, фестивалю, змагання, спартакіади, міжнародного, всеукраїнського, обласного, міського, районного рівнів, отриманих за останні 2 роки;

- довідка з дитячого творчого колективу або спортивної команди про участь дитини у діяльності та досягненнях колективу/команди в олімпіадах, конкурсах, фестивалях, змаганнях, спартакіадах, за підписом керівника закладу, до якого належить колектив або команда.

13. Відмінникам навчання:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- клопотання навчального закладу з копіями табелів успішності учня/учениці, отриманих за останні 2 роки.

14. Лідерам дитячих громадських організацій:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- клопотання керівного органу громадської організації.

15. Дітям, які перебувають на диспансерному обліку:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- медична довідка встановленого зразка, яка підтверджує перебування дитини на диспансерному обліку.

16. Дітям, батьки яких є працівниками бюджетної сфери:

- копія свідоцтва про народження;

- довідка з місця роботи одного з батьків.

оздоровлення діти літо
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
124 просмотра в октябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Сімейні радники – "ноу-хау" від Мінюсту, яке запроваджують по всій Україні. Це активні українці, які як волонтери допомагатимуть спільно з юристами системи безоплатної правової допомоги, фахівцями державної виконавчої служби, психологами, співробітниками Національної поліції та інших органів влади громадянам отримувати інформацію з питань сімейного права та захищати їхні права. Ці волонтери знають, що таке домашнє насилля і або самі його пережили, або мали...
Общество
20 жовтня «Кремінь» грав з «Нікополем». Це вже друга ліга, 14 тур.На стадіоні «Електрометалург» в Нікополі було близько 400 глядачів.  «Нікополь» - «Кремінь» (Кременчук) 1:4 Голи: Мандровский 82′ - Черній 49′ 61′ 89′ Павлик 68’ На 36-й хвилині Мурашов («Кремінь») не забив пенальті  «Нікополь»: 12. Петриченко, 17. Твердоух (К), 15 Іванченко, 9. Донець (16. Катеруша), 6. Таряник, 3. Бужин (4. Дмітрієв), 18. Адаменко, 7 Шмигельський, 8. Ботвінко (14. Бейер),...
Происшествия
В Кременчуге 20 октября пострадал 2-летний ребенок. Малышу приглянулись медикаменты и он наелся таблеток нитроглицерина, которые были в свободном для него доступе. Его отвезли в детскую больницу. Состояние мальчика врачи оценили как удовлетворительное. Известно, что малыш из Автозаводского района города.
Общество
В Кременчуге жительницу города госпитализировали с подозрением на ботулизм 20 октября. Про это сообщает управление соцзащиты Полтавской ОГА. В реанимационное отделение 3 больницы попала женщина 1987 года рождения. Ей поставили предварительный диагноз: ботулизм. Состояние пациентки тяжелое. На кануне она ела рыбу. Живет в Автозаводском районе города.
Общество
Державна прикордонна служба дала роз'яснення про порядок виїзду неповнолітніх дітей за кордон. Регламентується це питання статтею 2 Закону України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України». Тож неповнолітні повинні мати паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт, проїзний документ дитини, який видається дітям у віці до 18 років, або якщо вони вписані в закордонний паспорт одного з бат...
Происшествия
Они должны были приехать в Кременчуг с гастрольным концертом. Но сегодня случилось непоправимое. В смертоносном ДТП под Киевом, погибла актриса "Дизель шоу" Марина Поплавская, сильно пострадали двое ее коллег – Егор Крутоголов и Яна Глущенко.Случилось это по причине столкновения грузовика и автобуса, который перевозил актеров "Дизель шоу". Водитель автобуса врезался сзади в в грузовик «Новой почты» и часть автобуса, где была Марина просто разорвало. Актрис...
Происшествия
В Кременчуге очередной случай падения ребенка из окна. Про это сообщили в Управлении  соцзащиты Полтавской ОГА. Так, 19 октября из окна на втором этаже выпал ребенок. Двухлетнего потерпевшего сразу же доставили в детскую больницу. В травмотологическом отделении поставили диагноз: ушиб мягких тканей лба. Слава Богу, ребенок в удовлетворительном состоянии.
Общество
Кабінет Міністрів України підвищив ціни на газ. Чим фактично загнав людей у бідність, адже днями усі товари подорожчають, - очікують українці. Ще ніколи, мабуть, Кабмін так не виправдовувався. Адже стільки статей на офіційному сайті присвячені роз’ясненням і виправдовуванням, що смішно крізь сльози. Ціни на все і так дорогі. А з підвищенням вартості газу зросте і вартість товарів, послуг, харчів. Так Гройсман пояснює, що це виконання зобов’язання перед між...
Общество
Пресс-служба полиции города Кременчуга сообщает о ДТП в котором пострадал ребенок. На улице Академика Герасимовича вечером 19 октября 10 летний мальчик ездил на велосипеде. Так внезапно он вылетел с второстепенной дороги и врезался во внедорожник. Мальчика отвезли в детскую больницу. Его состояние пока не известно.