Хочете оздоровити дітей соцкатегорій влітку? Записуйтеся зараз – у Кременчуці почав формуватися банк даних на оздоровлення

Хочете оздоровити дітей соцкатегорій влітку? Записуйтеся зараз – у Кременчуці почав формуватися банк даних на оздоровлення 2017 року.

Цього літа діти зможуть відпочивати у таборах Полтавської області, а також на узбережжі Чорного моря. Про це повідомляє прес-служба мерії міста.

Детальну інформацію про оздоровлення дітей, які потребують спеціальної соціальної підтримки батьки або особи, які їх заміщують, можуть отримати в  управлінні у справах сім’ї, дітей та молоді у мерії Кременчука.

Адреса управління:  пл. Перемоги, 2, каб. 522, тел.: 2-20-89.

Графік роботи:      пн.-чт. з 8.00 до 17.15, пт. з 8.00 до 16.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00.

Щоб отримати путівку для дитини, необхідно написати заяву до банку даних Управління у справах для сім’ї, дітей та молоді і мати з собою пакет документів: 

1. Дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копії документів, що підтверджують статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування (свідоцтва про смерть обох батьків, рішення органу опіки та піклування, рішення про надання дитині статусу, рішення про встановлення опіки та призначення опікуна, посвідчення опікуна, рішення суду про позбавлення батьків батьківських прав, витяг з єдиного державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька).

2. Бездоглядним та безпритульним дітям:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії (довідка з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Автозаводської районної адміністрації виконавчого комітету Кременчуцької міської ради).

3. Дітям з багатодітних сімей:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія посвідчення дитини з багатодітної сім`ї, або, у разі його відсутності – лист структурного підрозділу, відповідального за видачу посвідчень, про встановлення статусу багатодітної сім`ї.

4. Для дітей з малозабезпечених сімей, сім`ї яких відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім`ям:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- довідка про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям.

5. Дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов`язків та дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

6. Дітям з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- витяг з протоколу Координаційної ради у справах сімей та дітей при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради про направлення дитини на оздоровлення.

7. Дітям, потерпілим від наслідків Чорнобильської катастрофи:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія посвідчення дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи (серія Д).

8. Дітям із сімей, які виховуються в сім’ях внутрішньо переміщених осіб та фактично проживають у місті Кременчуці:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, видана на одного з батьків (осіб, що їх замінюють), з зазначенням у ній відомостей про дитину.

9. Дітям, батьки яких загинули, постраждали або беруть безпосередньо участь в антитерористичній операції та забезпеченні її проведення: 

- копія свідоцтва про народження дитини;

- документи, що підтверджують статус батьків дитини, які загинули, постраждали або беруть безпосередньо участь в антитерористичній операції та забезпеченні її проведення (посвідчення учасника бойових дій, видана на одного з батьків, або копія посвідчення члена сім’ї загиблого, або довідка з військової частини, в якій зазначено, що особа брала участь в антитерористичній операції).

10. Дітям, які виховуються в сім’ях учасників бойових дій:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія посвідчення учасника бойових дій, видана на одного з батьків, або копія посвідчення члена сім’ї загиблого.

11. Дітям-інвалідам за відсутності медичних протипоказань та здатних до самообслуговування:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

12. Талановитим та обдарованим дітям (переможцям міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, учасникам дитячих творчих колективів та спортивних команд):

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копії посвідчення, сертифікату, диплома, грамоти або іншого документа, що підтверджує відповідні досягнення переможця олімпіади, конкурсу, фестивалю, змагання, спартакіади, міжнародного, всеукраїнського, обласного, міського, районного рівнів, отриманих за останні 2 роки;

- довідка з дитячого творчого колективу або спортивної команди про участь дитини у діяльності та досягненнях колективу/команди в олімпіадах, конкурсах, фестивалях, змаганнях, спартакіадах, за підписом керівника закладу, до якого належить колектив або команда.

13. Відмінникам навчання:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- клопотання навчального закладу з копіями табелів успішності учня/учениці, отриманих за останні 2 роки.

14. Лідерам дитячих громадських організацій:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- клопотання керівного органу громадської організації.

15. Дітям, які перебувають на диспансерному обліку:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- медична довідка встановленого зразка, яка підтверджує перебування дитини на диспансерному обліку.

16. Дітям, батьки яких є працівниками бюджетної сфери:

- копія свідоцтва про народження;

- довідка з місця роботи одного з батьків.

оздоровлення діти літо
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
124 просмотра в марте
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
На Полтавщині з квітня місяця заборонено ловити раків та рибу. Терміни заборони на лов (добування) раків, у зв'язку з їх линькою на підконтрольних нашого патруля територіях: ✔️в період виношування ікри та першої линьки - з 1 квітня по 30 червня ✔️в період другої линьки - з 25 серпня по 30 вересня Оприлюднено перелік місць на Полтавщині, де заборонено ловити рибу У весняно-літній період забороняється вилов риби через нерест. З 1 квітня на Полтавщині  встан...
Власть
С сегодняшнего дня кременчугские владельцы транспортных средств имеют возможность быстро и удобно зарегистрировать или перерегистрировать свои автомобили, получить или заменить водительские права, заказать справку о несудимости и получить другие услуги, необходимые водителю. Сервисный центр работает по принципу «открытого» окна, имеет прозрачные и удобные офисы с современным оборудованием и приспособлен для посещения людьми с ограниченными возможностями. Р...
Власть
Министр инфраструктуры Украины Владимир Омелян считает, что говорить о строительстве нового кременчугского моста через Днепр пока рано. Пока что финансовый план ремонтов и строительств не утверждён, - пишет издание «Кременчуцька газета». Что касается ремонта Крюковского моста, то таких аварийных мостов по всей Украине 9 тысяч, однако министр успокоил, сказав, что Крюковский мост – в приоритете. Об этом Владимир Омелян сообщил сегодня во время своего визита...
Общество
Весняний випуск «Это здорово!» вже вийшов у світ. Журнал містить 84 сторінки різноманітної інформації про багатогранне життя Кременчука, про останні події в світі моди, стилю та краси. Як завжди, редакція підготувала свіже інтерв’ю з цікавими героями. Журнал стане корисним путівником не лише для кременчужан, а й для гостей міста. Безкоштовний примірник уже можна знайти на рецепціях салонів краси, кав’ярень спортзалів та офісів. Для більшої зручності видан...
Общество
Дождливо, мокро и ветренно будет на этих выходных в Кременчуге. В субботу - до +6 градусов, а в воскресенье до +7. В понедельник обещают, что станет чуточку теплее - до +11. Но уже со вторника снова будет холоднее и пасмурнее - до +8,+6 градусов. Так что вооружайтесь зонтиком и утепляйтесь. Красота-красотой, а лечиться нынче - дорого.
Общество
Сегодня завершился последний этап сотрудничества АО «Укрзалізниця» и компании General Electric – последние 5 тепловозов ТЕ33АС закончили локализацию на Кременчугском вагоностроительном заводе. Новенькие американо-украинские локомотивы отправились в депо АО «Укрзалізниця» в Мелитопооле. Ради этого события сегодня в Кременчуг прибыли министр инфраструктуры Украины Владимир Омелян, глава правления АО «Укрзалізниця» Евгений Кравцов и представители компании Gen...
Культура
Улицы Кременчуга превращаются в помойку. Фото с доказательством этого утверждения прислали жители города в группу @H RREMENCHUG. Как утверждает автор фото, это улица Гвардейская. Именно там зафиксировали эту картину.
Общество
Отже, з понеділка 25.03.2019, ще 25 приладів TruCAM буде використовуватися патрульною поліцією для вимірювання швидкості руху, про це повідомляється на офіційній сторінці у ФБ. Загальна кількість приладів, які будуть використовуватися з понеділка - 75шт. Нові ділянки використання приладів (позначені на карті червоним кольором) у наступних областях:ВінницькаВолинськаДніпропетровськаЖитомирськаЗакарпатськаКиївськаКіровоградськаЛьвівська МиколаївськаПолтавськ...
Происшествия
Сегодня по переулку Льва Толстого, в районе дома №13/7 произошло ДТП – водитель автомобиля ВАЗ-2107 не предоставил преимущества в движении автомобилю ВАЗ-2106. В результате этой ошибки произошло столкновение двух легковушек. Пассажир «семёрки» и водитель «шестёрки» получили телесные повреждения. В данный момент медики оказывают им помощь. На месте происшествия работает полиция. Выясняются все обстоятельства аварии. Об этом сообщает Управление патрульной по...