Хочете оздоровити дітей соцкатегорій влітку? Записуйтеся зараз – у Кременчуці почав формуватися банк даних на оздоровлення

Хочете оздоровити дітей соцкатегорій влітку? Записуйтеся зараз – у Кременчуці почав формуватися банк даних на оздоровлення 2017 року.

Цього літа діти зможуть відпочивати у таборах Полтавської області, а також на узбережжі Чорного моря. Про це повідомляє прес-служба мерії міста.

Детальну інформацію про оздоровлення дітей, які потребують спеціальної соціальної підтримки батьки або особи, які їх заміщують, можуть отримати в  управлінні у справах сім’ї, дітей та молоді у мерії Кременчука.

Адреса управління:  пл. Перемоги, 2, каб. 522, тел.: 2-20-89.

Графік роботи:      пн.-чт. з 8.00 до 17.15, пт. з 8.00 до 16.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00.

Щоб отримати путівку для дитини, необхідно написати заяву до банку даних Управління у справах для сім’ї, дітей та молоді і мати з собою пакет документів: 

1. Дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копії документів, що підтверджують статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування (свідоцтва про смерть обох батьків, рішення органу опіки та піклування, рішення про надання дитині статусу, рішення про встановлення опіки та призначення опікуна, посвідчення опікуна, рішення суду про позбавлення батьків батьківських прав, витяг з єдиного державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька).

2. Бездоглядним та безпритульним дітям:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії (довідка з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Автозаводської районної адміністрації виконавчого комітету Кременчуцької міської ради).

3. Дітям з багатодітних сімей:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія посвідчення дитини з багатодітної сім`ї, або, у разі його відсутності – лист структурного підрозділу, відповідального за видачу посвідчень, про встановлення статусу багатодітної сім`ї.

4. Для дітей з малозабезпечених сімей, сім`ї яких відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім`ям:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- довідка про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям.

5. Дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов`язків та дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

6. Дітям з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- витяг з протоколу Координаційної ради у справах сімей та дітей при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради про направлення дитини на оздоровлення.

7. Дітям, потерпілим від наслідків Чорнобильської катастрофи:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія посвідчення дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи (серія Д).

8. Дітям із сімей, які виховуються в сім’ях внутрішньо переміщених осіб та фактично проживають у місті Кременчуці:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, видана на одного з батьків (осіб, що їх замінюють), з зазначенням у ній відомостей про дитину.

9. Дітям, батьки яких загинули, постраждали або беруть безпосередньо участь в антитерористичній операції та забезпеченні її проведення: 

- копія свідоцтва про народження дитини;

- документи, що підтверджують статус батьків дитини, які загинули, постраждали або беруть безпосередньо участь в антитерористичній операції та забезпеченні її проведення (посвідчення учасника бойових дій, видана на одного з батьків, або копія посвідчення члена сім’ї загиблого, або довідка з військової частини, в якій зазначено, що особа брала участь в антитерористичній операції).

10. Дітям, які виховуються в сім’ях учасників бойових дій:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія посвідчення учасника бойових дій, видана на одного з батьків, або копія посвідчення члена сім’ї загиблого.

11. Дітям-інвалідам за відсутності медичних протипоказань та здатних до самообслуговування:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

12. Талановитим та обдарованим дітям (переможцям міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, учасникам дитячих творчих колективів та спортивних команд):

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копії посвідчення, сертифікату, диплома, грамоти або іншого документа, що підтверджує відповідні досягнення переможця олімпіади, конкурсу, фестивалю, змагання, спартакіади, міжнародного, всеукраїнського, обласного, міського, районного рівнів, отриманих за останні 2 роки;

- довідка з дитячого творчого колективу або спортивної команди про участь дитини у діяльності та досягненнях колективу/команди в олімпіадах, конкурсах, фестивалях, змаганнях, спартакіадах, за підписом керівника закладу, до якого належить колектив або команда.

13. Відмінникам навчання:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- клопотання навчального закладу з копіями табелів успішності учня/учениці, отриманих за останні 2 роки.

14. Лідерам дитячих громадських організацій:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- клопотання керівного органу громадської організації.

15. Дітям, які перебувають на диспансерному обліку:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- медична довідка встановленого зразка, яка підтверджує перебування дитини на диспансерному обліку.

16. Дітям, батьки яких є працівниками бюджетної сфери:

- копія свідоцтва про народження;

- довідка з місця роботи одного з батьків.

оздоровлення діти літо
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
125 просмотров в феврале
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Як повідомляють у лабораторії спостережень за забрудненням атмосферного повітря (ЛСЗА) м. Кременчука Полтавського обласного центру з гідрометеорології, сьогодні та протягом двух днів буде підвищено рівень забруднення повітря. Через слабкий вітер вночі та зранку 21 – 22 лютого очікуються метеорологічні умови високого забруднення атмосферного повітря (МУВЗ). Тому протягом цих днів не рекомендовано виїжджати на автомобілях. Попередження передали підприємствам...
Происшествия
Сьогодні, близько 12:20, у Кременчуці сталася пожежа в багатоквартирному будинку по проспекту Лесі Українки. Вогонь у квартирі ліквідували через годину. Про це повідомляють у міськрайонному управлінні ДСНС. Внаслідок пожежі було знищено подвійну шафу-купе, телевізор, кондиціонер, люстру, електропроводка, пластикову підшивку стелі й балкону, а також закопчено стіни, стелю та меблі в однокімнатній квартирі. Пошкодив вогонь й диван, балконні двері, вікно, поб...
Общество
Як повідомляється в міжрегіональному управлінні Мінюсту, кременчужанин заборгував більше ста тисяч гривень аліментів на трьох дітей - Ірини, Віталіни та Івана. Половина його квартири була виставлена на торги й отриману суму в розмірі 117 тис. гривень було стягнуто за борги державними виконавцями. До чоловіка застосовували й інші заходи примусу: профілактичні розмови, арешт майна боржника, його банківських рахунків та тимчасове обмеження деяких прав, – пові...
Общество
Очільник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков сьогодні пообіді приїхав до смт Нові Санжари на Полтавщині. Про це пишуть в Полтавській ОДА. Він поспілкувався з протестувальниками та наголосив, що по Україні десь 18 санаторіїв, обрали цей, тому що він ізольований з ізольованою системою каналізації. "Ці люди, ми їх взяли в особливу ситуацію, вони не в звичайній ситуації. Ми вважаємо, у них ризики більші були. Подивилися - у всій країні 16 або 18...
Общество
Сьогодні, 20 лютого, робітники КП "КТУ" проводили обкатку тролейбусу, що їздитиме до Великої Кохнівки. Про це повідомили на сайті міської ради. Тролейбус пройшов на автономному ходу від Пивзаводівського кола до Кохнівського хлібзаводу та назад. Найближчим часом тролейбус вийде на маршрут, - пообіцяли у міськвиконкомі. Вартість проїзду буде така ж, як і на інших маршрутах - 2 гривні, а для пільговиків - безкоштовним. Раніше ми писали, що сьогодні тролейбус...
Криминал
Як повідомляють на сайті поліції області, інспектор ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області отримав 12 тисяч неправомірної винагороди. Факт передачі коштів було зафіксовано слідчими Полтавщини та працівниками СБУ. Чоловіка підозрюють в отриманні неправомірної винагороди за використання службового становища, а саме реєстрації транспорту - трактора без документів. За цю послугу службовець отримав 12 тисяч гривень. Під час обшуків на робочому місці слід...
Общество
Президент Володимир Зеленський обурений реакцією громади Новосанжарської ОТГ та протестами мешканців смт. Він наголосив, що в жодній з країн, куди повернулися туристи з Китаю немає такої реакції суспільства. Далі пряме цитування. “Всі, хто піднявся на борт, у задовільному стані. Вони здорові, але мають пройти карантин і обсервацію протягом 14 днів. Евакуйовані житимуть у закритому медичному центрі Національної гвардії у Нових Санжарах. Він буде повністю із...
Криминал
Учора, 18 лютого, до поліції 29-річний чоловік, що проживає у Кременчуцькому районі, повідомив про незаконне заволодіння автомобілем ВАЗ 21124. Про це повідомляють на сайті Нацполіції. Підозрюваного у викладені автівки молодика затримали на вулицях Кременчука. Виявилося, що 36-річний кременчужанин накинув оком на чужу автівку. Чоловіка затримали. За фактом дані внесено до ЄРДР за ч. 1 ст. 289 ККУ (Незаконне заволодіння транспортним засобом). Наразі триває...
Спорт
З 14 по 16 лютого на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді пройшли обласні змагання з судномодельного спорту. Кременчук представляли вихованці гуртка судномоделювання, що функціонує на базі КМЦПО «Лідер». Тут зі школярами, що хочуть виготовляти моделі суден працює керівник гурка Олександр Бегма. Він же й готує учнів до змагань. Вихованці гуртка показали чудові результати та посіли призові місця: 1 місце здобув Чуй...