Як кременчужанам пільгових категорій отримати компенсацію за міжміський проїзд

Органи соціального захисту населення нагадують, як кременчужанам пільгових категорій отримати компенсацію за міжміський проїзд.

Для того, щоб отримати таку компенсацію, пільговики мають звернутися за місцем реєстрації до управління соціального захисту.

       По Автозаводському району:  проспект  Свободи, 66 каб. 26.

       По Крюківському району : вул. Івана Приходька, 90 каб. 116

З собою потрібно мати проїзні документи із зазначенням прізвища, ініціалів пільговика та номера посвідчення (фіскальний чек або проїзний квиток за формою, затвердженою наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 25.05.2006 № 503 «Про затвердження Типових форм квитків на проїзд пасажирів і перевищення багажу на маршрутах загального користування. 

Також варто надати виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців про включення перевізника до ЄДР. 

При собі також необхідно мати  паспорт та пільгове посвідчення із зазначенням способу виплати.

Нагадаємо, на Полтавщині діє Порядок виплати компенсації за проїзд автомобільним транспортом пільгових категорій громадян на міжміських та  міжобласних маршрутах загального користування (протяжність перевищує 50 км) затверджений рішенням Полтавської облради від 29.01.2016 року.

Згідно з рішенням, право на отримання компенсації мають такі пільгові категорії громадян :

учасники бойових дій;

інваліди війни;

особи, які супроводжують інвалідів війни 1 групи;

діти з багатодітних сімей;

інваліди;

особи, які супроводжують інвалідів 1 групи або дітей – інвалідів (не більше однієї особи);

батьки загиблих військовослужбовців;

інваліди військової служби.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов