Україна пам’ятає: вони вистояли, не вистояв бетон. Українці згадують захисників Донецького аеропорту

Україна пам’ятає: вони вистояли, не вистояв бетон. Українці згадують захисників Донецького аеропорту. 

16-20 січня Україна згадує всіх, хто ніс оборону біля одного з найважливіших об’єктів у зоні АТО - Донецького аеропорту. 242 дні наші воїни захищали цей маленький клаптик української землі і боролися за нього до останнього- доки не впали бетонні стіни споруди.

Українські військові, що їх захищали стали в народі називатися “кіборгами”, адже не просто виживали в надскладних бойових умовах, а тримали міцну оборону не дивлячись ні на що і протистояли незаконним терористським і сепаратистським угрупуванням, які намагалися захопити будівлю, не зважаючи на те, що порушували Мінські домовленості.

Україна сплатила велику ціну за мужність “кіборгів”. За підрахунками військового експерта Олександра Кривоносова, під час оборони ДАПу загинуло понад 200 українських військових і понад 500 було поранено. Проте, точні підрахунки ще ведуться. Як повідомили представники незаконних формувань, з їх сторони, під час боїв за ДАП загинуло 100 осіб, 33 з яких – вихідці з Росії, їх впізнали на батьківщині. 15 бойовиків так і залишилося на полі бою.

Серед кременчужан також були «кіборги», які своїм життям заплатили за наше мине небо над головою. Тому в ці дні згадайте всіх, хто захищав і захищає терени України, аби пам’ять про них не згасла. Адже завдяки нашим захисникам мирні жителі мають можливість жити далі і будувати майбутнє країни. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов