У Кременчуці шукають активних громадян, щоб навчити їх організовувати соціальні проекти і отримувати на це гранти

Хочете організовувати соціальні проекти і отримувати на це гранти – тоді вам на тренінг, який цієї п’ятниці розпочнеться у Кременчуці. Наразі серед кременчужан шукаються небайдужі люди, які хотіли б змінювати світ навколо себе – в місті три дні триватиме безкоштовний тренінг від Британської Ради “Активні громадяни”.

Як зазначають організатори, проект “Активні громадяни” діє понад 8 років та реалізується у більш ніж  40 країнах Європи, Близького Сходу, Північної Африки, Південної та Східної Азії. Спеціалізується програма “Активні громадяни” у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Мета проекту: сприяння соціальним змінам і забезпечення сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Учасники проекту “Активні громадяни” у Кременчуці зможуть:

• Удосконалити розуміння себе та інших людей навколо, що знадобиться для планування успішних суспільних змін.

• Дізнатися про можливості суспільного діалогу і соціального розвитку.

• Навчитися розробляти власні проекти соціальної дії та писати грантові заявки.

• Отримати можливість взяти участь у конкурсі міні-грантів від Британської ради на реалізацію соціальних проектів (обсяг: до 500 фунтів (15 000 грн.).

• Отримати сертифікат учасника за результатами тренінгу та можливість продовжити навчання на всеукраїнських та міжнародних семінарах і тренінгах Британської Ради.

Для участі у тренінгу варто заповнити анкету.

Анкета - https://goo.gl/forms/Qjaw3UOLA925Cu5C3

Участь у навчанні – безкоштовна. Кількість учасників обмежена. Обов’язкова присутність на весь час тренінгу.

Всіх, хто виявить бажання навчатися на проекті чекатимуть за адресою: вул. Шевченка, 35, м. Кременчук. Вхід з двору.

Розклад тренінгу:

20 січня

17:00-20:00 або 21:00

21 січня

10:00-18:00

22 січня

10:00-18:00

Довідки за телефоном: 0501449467, 0982396518 Альонаnp59nDiSCqk (1)

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов