Кременчуцькі маршрутники вимагають підняти проїзд до 6,5-8 грн

Кременчуцькі маршрутники вимагають підняти проїзд до 6,5-8 грн. Кременчуцька вдала зазначила, що на аж на стільки значне підняття вона не згодиться, і зауважила, що перевізники вже подали до АМКУ прохання підняти проїзд до 4,5 грн.

Як і раніше, основною причиною подорожчання проїзду перевізники вважають підвищення мінімалки та здорожчання паливно-мастильних матеріалів і комплектуючих до авто.  Тому за розрахунками перевізників тариф на проїзд в маршрутках має становити від 6,5 грн. до 8 грн.

Як зазначають у мерії, таку пропозицію вони чують вже не вперше і навіть можуть її зрозуміти, проте, зважаючи на пересічних громадян, у яких немає високих доходів, допустити значне підвищення не можуть.

Також в мерії зауважують, що зі свого боку міська влада повністю виконує свої зобов’язання перед перевізниками і вчасно їм надсилає компенсації за пільговий проїзд з міського бюджету. Тож і від них вимагатиме дотримання договірних умов, а саме, перевізники мають  забезпечувати достатню кількість автотранспорту на міських маршрутах, не збільшувати інтервали руху між маршрутками,   випускати на лінію лише відремонтовані автівки,  надавати пільги певним категоріям громадян і, зрештою,  проводити планове оновлення транспортного парку своїх підприємств, тощо.  

За матеріалами прес-служби мерії.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов