• Главная
  • Кременчуцькі маршрутники вимагають підняти проїзд до 6,5-8 грн
08:55, 25 января 2017 г.

Кременчуцькі маршрутники вимагають підняти проїзд до 6,5-8 грн

Кременчуцькі маршрутники вимагають підняти проїзд до 6,5-8 грн. Кременчуцька вдала зазначила, що на аж на стільки значне підняття вона не згодиться, і зауважила, що перевізники вже подали до АМКУ прохання підняти проїзд до 4,5 грн.

Як і раніше, основною причиною подорожчання проїзду перевізники вважають підвищення мінімалки та здорожчання паливно-мастильних матеріалів і комплектуючих до авто.  Тому за розрахунками перевізників тариф на проїзд в маршрутках має становити від 6,5 грн. до 8 грн.

Як зазначають у мерії, таку пропозицію вони чують вже не вперше і навіть можуть її зрозуміти, проте, зважаючи на пересічних громадян, у яких немає високих доходів, допустити значне підвищення не можуть.

Також в мерії зауважують, що зі свого боку міська влада повністю виконує свої зобов’язання перед перевізниками і вчасно їм надсилає компенсації за пільговий проїзд з міського бюджету. Тож і від них вимагатиме дотримання договірних умов, а саме, перевізники мають  забезпечувати достатню кількість автотранспорту на міських маршрутах, не збільшувати інтервали руху між маршрутками,   випускати на лінію лише відремонтовані автівки,  надавати пільги певним категоріям громадян і, зрештою,  проводити планове оновлення транспортного парку своїх підприємств, тощо.  

За матеріалами прес-служби мерії.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#маршрутки #проїзд #дорожче #кошти
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...