Сьогодні у Кременчуці пройде смолоскипна хода на честь Героїв Крут

У Кременчуці пройде смолоскипна хода на честь Героїв Крут. 29 січня, о 18:00, кременчужани зберуться біли ДК “Кредмаш” і пройдуть вулицею Соборною до  площі Незалежності, де згадають історичні факти про бій під Крутами і зачитають Молитву українського націоналіста, як пам’ять про всіх, хто захищав українські землі в різні часи.

“Майже 99 років тому, 29 січня 1918-го року відбувся бій на станції Крути. Цей бій став прикладом самовідданості та самопожертви молоді, яка стала на захист Української державності. Саме київські курсанти і козаки “Вільного Козацтва” вийшли захищати Київ від загарбання більшовицькими військами. У нерівному бою, студентам вдалось вбити близько 300 більшовиків, хоча кількісна перевага була на стороні ворога. Крутянці проявили надзвичайно високий бойовий дух та готовність битися до смерті. Найбільше сучасників вразило поховання 27 юнаків, які потрапили в полон до більшовиків і були страчені. На похороні в Києві біля Аскольдової могили голова УЦР Михайло Грушевський назвав їх героями, а поет Павло Тичина присвятив їм вірш “Пам’яті тридцяти”. Ця подія - беззаперечний доказ того, що саме патріотично налаштована Українська молодь, як і 100 років тому, так і зараз, є основою захисту нашого суверенітету, державності та незалежності Української держави”, - повідомляють організатори “Цивільний Корпус”.

До участі у смолоскипній ході запрошуються всі бажаючі.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов