• Главная
  • Кременчук може отримати понад 70 млн грн додатково, якщо вчасно розпочне медичні реформи
15:20, 25 января 2017 г.

Кременчук може отримати понад 70 млн грн додатково, якщо вчасно розпочне медичні реформи

Кременчук може отримати понад 70 млн грн додатково, якщо вчасно розпочне медичні реформи. Про це повідомляє прес-служба мерії міста.

Перші зустрічі з реформування почали проводити вже сьогодні, 25 січня, – міський голова Віталій Малецький і його заступники зустрілися з персоналом Третьої міської лікарні, на базі якої разом з Четвертою міськлікарнею має утворитися комунальна “Лікарня інтенсивного лікування “Кременчуцька”, що обслуговуватиме Кременчуцький госпітальний округ.

За даними мера міста, новостворене некомерційне комунальне підприємство матиме вищий статус, ніж у лікарень є зараз і обслуговуватиме Кременчук, Горішні Плавні, Кременчуцький район, Глобинський район, Козельщанський район та Кобеляцький район, які входять до Кременчуцького госпітального округу.  

“За умови створення такого округу окрім змін у 3-ій та 4-ій лікарнях, на базі 1-ї міської лікарні буде відкрито лікарню інтенсивного лікування 2-го рівня, а на базі міської дитячої лікарні – лікарню інтенсивного лікування для дітей, а  2-а міська лікарня,  «Лікарня Придніпровська» та частково 1-а міська лікарня будуть виконувати функцію лікарень планового лікування, «Лікарня відновного лікування» виконуватиме функції лікарні відновного лікування, а пологовий будинок – перинатального центру 2-го рівня”, - йдеться у повідомленні.

За словами Віталія Малецького, кадрове скорочення медзакладам Кременчука не загрожує, оскільки через реформи (зімни статусів закладів) в місті збільшиться спектр надання медичних послуг, а разом із цим з’являться нові робочі місця. Наразі вивчається юридична сторона цього питання, звільнення працівників не розглядається, всі вони будуть переведені до нових лікувальних установ.

Також мер зауважив, що якщо Кременчук вчасно почне реформувати медичну галузь, то стане учасником загальнодержавної програми. Це означає, що місто зможе додатково отримати з держбюджету  понад 70 млн. гривень, які спрямують на те, щоб покращити матеріально-технічну базу кременчуцьких медзакладів, придбати нове  діагностичне обладнання, відкрити нові напрямки з надання сучасної медичної допомоги.

Нагадаємо, Стало відомо, як реформуватимуть медичну галузь Кременчука

Кременчужани мають знайти свого сімейного лікаря і укласти з ним угоду до 1 липня цього року

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#реформа #медицина #лікарні #зімни #госпітальнийокруг #кошти
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...