Полтавський “Домінік” оштрафують за відсутність шоколаду у “Драже в шоколаді”

Полтавський “Домінік” оштрафують за відсутність шоколаду у “Драже в шоколаді”. Кондитери вкривали солодощі глазур’ю, а продавали, як вкриті шоколадом, про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Як виявилося під час розслідування, ПАТ «Полтавакондитер» поширює неправдиві відомості про склад цукерок «Драже Мигдаль у шоколаді від Домінік» та «Драже Фундук у шоколаді від Домінік», оскільки в цих солодощах не виявилося шоколаду.

Як зазначають фахівці державного підприємства «Полтавастандартметрологія», харчовий продукт, який у своєму складі містить какао терте, цукор, еквіваленти какао-масла, молочні продукти та харчові добавки, але не містить какао-масла, не може називатися «шоколадом».

Як зазначається у вимогах ДСТУ 3924:2014 «Шоколад. Загальні технічні умови» має містити у своєму складі какао-масло, проте драже «Мигдаль в глазурі», загорнутий у обгортку «Драже Мигдаль у шоколаді від Домінік», виготовлений відповідно до вимог ДСТУ 4228:2003 «Драже. ЗТУ», згідно з яким не містить  у своєму складі какао-масла. Тому “драже у глазурі” і “драже в шоколаді” є різними продуктами і мають різні споживчі властивості.

Через введення у оману споживачів та надання інформації, яка може вплинути на придбання товарів, у Полтавському облтервідділенні Антимонопольного комітету України вирішили оштрафувати порушників на суму 34 тисячі гривень.

Керувалися антимонопольники Законом України «Про захист від недобросовісної конкуренції» (ст. 15-1).

ПАТ «Полтавакондитер» визнало порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов