У Кременчуці зменшили ставку єдиного податку на 2017 рік для підприємців другої групи

У Кременчуці зменшили ставку єдиного податку на 2017 рік для підприємців другої групи до 10%

Як результат цього рішення – Кременчук недоотримає у свій бюджет понад 13 мільйонів гривень, проте мер сподівається, що таке зменшення допоможе підприємцям вивести свій бізнес із тіні, офіційно працевлаштовувати людей і безболісно сплачувати податки.

Під час обговорення питання зі зменшення податкової ставки представники Кременчуцької ОДПІ повідомили, що зараз у місті нараховується 11 тисяч 126 підприємців, з  них 6 372 - платники єдиного податку, з них представників 2 групи - 2 404. Відповідно, якщо податкова ставка зменшиться – то місто недоотримає 13 млн 71 тисяч грн.

- Всього за рік нами зібрано 791 мільйон 194 тисяч гривень. З одного боку ці 13 мільйонів не надто виділяються на загальному фоні, хоча для Кременчука це вагома цифра, - повідомив представник Кременчуцької ОДПІ.

В свою чергу Віталій Малецький зауважив, що це питання розглядалося на депутатській комісії і депутати врахували всі ризики, але зараз важливо підтримати підприємців, і дати їм можливість нормально працювати.

- Хоча це вагома цифра, але зараз підприємців треба підтримати, бо їм буде важко. Ми приймаємо рішення, щоб дати можливість підприємцям вивести свої доходи з тіні і збалансувати бюджет. Ми сподіваємося, що підприємці почнуть офіційно працевлаштовувати своїх робітників і нормально сплачувати податки.  

Зауважимо, що хоча податкова ставка зменшиться у відсотковому відношенні – раніше ставка була 20%, у грошовому еквіваленті вона збільшиться, оскільки “прив’язана” до мінімальної заробітної плати, яка раніше була 1378 грн, а зараз стала 3 200 грн, відповідно, раніше до податкової представники другої групи сплачували 275,6 грн, то при зменшенні до 10% сплачуватимуть 320 грн.

За зниження податкової ставки єдиного податку для другої групи проголосувало 32 депутати – рішення підтримали. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов