• Главная
  • У Кременчуці зменшили ставку єдиного податку на 2017 рік для підприємців другої групи
17:54, 31 января 2017 г.

У Кременчуці зменшили ставку єдиного податку на 2017 рік для підприємців другої групи

У Кременчуці зменшили ставку єдиного податку на 2017 рік для підприємців другої групи до 10%

Як результат цього рішення – Кременчук недоотримає у свій бюджет понад 13 мільйонів гривень, проте мер сподівається, що таке зменшення допоможе підприємцям вивести свій бізнес із тіні, офіційно працевлаштовувати людей і безболісно сплачувати податки.

Під час обговорення питання зі зменшення податкової ставки представники Кременчуцької ОДПІ повідомили, що зараз у місті нараховується 11 тисяч 126 підприємців, з  них 6 372 - платники єдиного податку, з них представників 2 групи - 2 404. Відповідно, якщо податкова ставка зменшиться – то місто недоотримає 13 млн 71 тисяч грн.

- Всього за рік нами зібрано 791 мільйон 194 тисяч гривень. З одного боку ці 13 мільйонів не надто виділяються на загальному фоні, хоча для Кременчука це вагома цифра, - повідомив представник Кременчуцької ОДПІ.

В свою чергу Віталій Малецький зауважив, що це питання розглядалося на депутатській комісії і депутати врахували всі ризики, але зараз важливо підтримати підприємців, і дати їм можливість нормально працювати.

- Хоча це вагома цифра, але зараз підприємців треба підтримати, бо їм буде важко. Ми приймаємо рішення, щоб дати можливість підприємцям вивести свої доходи з тіні і збалансувати бюджет. Ми сподіваємося, що підприємці почнуть офіційно працевлаштовувати своїх робітників і нормально сплачувати податки.  

Зауважимо, що хоча податкова ставка зменшиться у відсотковому відношенні – раніше ставка була 20%, у грошовому еквіваленті вона збільшиться, оскільки “прив’язана” до мінімальної заробітної плати, яка раніше була 1378 грн, а зараз стала 3 200 грн, відповідно, раніше до податкової представники другої групи сплачували 275,6 грн, то при зменшенні до 10% сплачуватимуть 320 грн.

За зниження податкової ставки єдиного податку для другої групи проголосувало 32 депутати – рішення підтримали. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#податок #єидинийподаток #ставка #зменшення
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...