
13:22, 6 лютого 2017 р.
На Полтавщині на кількох трасах в сторону Києва обмежено рух транспорту
6 лютого на Полтавщині на кількох трасах в сторону Києва обмежено рух транспорту. Про це повідомляє сайт Полтавського облавтодору та офіційна сторінка Автодору України у мережі Facebook.
Обмеження стосуються великогабаритного та великовагового транспорту і діють на трасах М-03 Київ-Харків-Довжанський (зі сторони Полтавщини в бік столиці) та Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ Запоріжжя (проходить через Кременчук).
За словами облавтодорівців обмеження тимчасове і спричинене ускладненням погодних умов.
- Рух транспорту на цих ділянках траси контролюють підрозділи поліції. Про зняття обмеження руху буде повідомлено додатково, - кажуть у облавтодорі.
Увага! Нагадуємо місця, де водії можуть перечекати негоду на дорогах у різних областях України
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:10
2 грудня
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
2 грудня
10:05
2 грудня
18:52
30 листопада
ТОП новини
Оголошення
09:31, 29 листопада
09:31, 29 листопада
09:31, 29 листопада
09:31, 29 листопада
09:31, 29 листопада