Сьогодні у Кременчуці стартував конкурс молодих журналістів пам’яті Вадима Бойка

З 14 лютого в Кременчуцькі оголошується міський конкурс для учнів та студентів, що мріють про професію журналіста. Конкурс присвячений 25 річниці з дня трагічної загибелі журналіста й народного депутата України Вадима Бойко.

Участь у конкурсі можуть взяти творчі роботи учнів шкіл, професійних навчальних закладів та студентів віком до 35 років.

Для участі в конкурсі не потрібна журналістська освіта чи досвід роботи у ЗМІ. Головне – бажання поділитися зі світом якоюсь новиною, спостереженням, відкриттям.

Тематика конкурсу є демократичною і може відповідати таким напрямкам, але не обмежуватися ними:

«Висит груша – нельзя скушать» (екологічна тематика. Приклади тем: проблеми з захистом довкілля в Кременчуці та як мешканці їх намагаються вирішити. «Як глобальні проблеми планетарного рівня відбиваються на житті мого міста?», «Що я, маленька людина, можу зробити для планети Земля?» та багато інших тем).

«Біймося байдужих!» (теми, присвячені проблемам сьогодення: як люди переживають війну, як допомагають українським Збройним силам вистояти; з якими щоденними проблемами стикаються люди з особливими потребами? Як школярі можуть допомогти самотнім людям?  Історії вимушених переселенців: як вони адаптувалися в нашій громаді? Інші важливі для суспільства чи вашого навчального закладу/будинку/вулиці/міста… теми).

«Люди-сонця»(озирніться навколо – поруч з вами може жити людина, яка дарує світло свого серця іншим людям. Чи не варто розповісти про неї? Героями сюжетів можуть бути волонтери, наші воїни-захисники, учнівські або студентські лідери, що впроваджують якийсь цікавий проект, дорослі наставники, улюблені учителі, батьки тощо).

«Поговоримо про нас»(життя молоді, її захоплення, інтереси: мода, навчання, музика, неформальні групи, все, що наповнює цей світ сенсом!).

Спеціальна номінація «Життя, як спалах блискавки» - збирання та фіксування спогадів сучасників про Вадима Бойка.

Увага! Журналістські матеріали для конкурсу можуть бути призначені для оприлюднення як в друкованих, так і в електронних виданнях. Тексти можуть супроводжуватися фотографіями, малюнками, відео, аудіосюжетами.

Вперше цього року оголошується номінація: теле- або радіосюжетів  за будь-якою тематикою конкурсу.

Вимоги до друкованих матеріалів:

Формат – на вибір автора: замітка, аналітична стаття, новина, інтерв’ю, есе чи інший жанр журналістики.

Тексти українською або російською мовами до 5 тисяч знаків із фотографіями та ілюстраціями чи без них.

Увага! У конкурсі можуть брати участь виключно матеріали, написані автором особисто,які раніше не друкувалися або надруковані в будь-якому засобі масової інформації у період з 14 лютого 2016 по 14 квітня 2017 року.

Роботи, в яких використано більше 10% інформації з Інтернету чи публікацій інших авторів – оригінальними не вважаються і на конкурс не допускаються.

Як подати матеріали на конкурс

на електронну адресу [email protected]надсилайте:власні творчі доробки, збережені в текстовому форматі (з фото- чи ілюстраціями або без них) або посилання на файлообмінник чи відеохостинг (якщо обсяг відео- чи аудіо файлу дуже великий).

До роботи додайте також анкету із зазначенням: прізвища, ім’я, по батькові, дати народження, статі, місця навчання або роботи, домашньої адреси та телефонів для контакту.

Матеріали на конкурс із анкетами приймаються до 14 квітня 2017 року.

Організатором конкурсу є громадська організація Медіа-центр «Репортер».

Співорганізаторами проекту є: Міський департамент освіти Кременчука та Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб».

Матеріали учасників конкурсу після попереднього відбору професійного журі, що складатиметься із журналістів провідних ЗМІ, будуть надруковані на сайтах партнерів конкурсу для голосування.

Журі  оцінюватиме роботи за такими критеріями:

- соціальна спрямованість та гострота матеріалу;

- наявність прикладів з власного досвіду або життя героя публікації;

- стилістично-художня якість, використання засобів публіцистичного стилю; 

- відповідність творчого доробку обраній тематиці та жанровим особливостям журналістики.

Увага! Усі матеріали повинні бути написані автором особисто, а не знайдені в Інтернеті чи інших джерелах.

У якості нагород передбачені грошові премії та цінні подарунки.

конкурс журналісти молодіжурналісти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Міський голова Віталій Малецький пыд час виконкому заявив, що у Кременчуці щороку на весняно-літній період організовується безкоштовне перевезення пільгових категорій громадян на дачі за рахунок коштів міського бюджету. Але наразі їздять і не мешканці Кременчука. Тож влада готує впровадження проїзного квитка для кременчужан. Перевезення здійснюватимуться великими сучасними автобусами.   Перелік маршрутів до садово-городніх масивів на 2019 рік   № з/п   Мар...
Власть
Президент Украины Петр Порошенко подписал Указы №152, №153 и №154 от 19 апреля 2019 года о праздновании трех новых профессиональных праздников. В Украине появились сразу три профессиональных праздника. Все они касаются военнослужащих: День резервиста, День пехоты и День сержанта Вооруженных сил Украины. День резервиста Украины будут отмечать ежегодно 18 мая. "Учитывая важную роль резервистов в деле защиты Отечества, ее независимости и территориальной целос...
Политика
Желающие лично присутствовать в НСК «Олимпийский» во время политических дебатов двух претендентов на пост президента Украины уже собираются на стадионе. Огромная колонна сторонников действующего президента прошла по Крещатику на стадион с национальными флагами и традиционными патриотическими речовками. На стадион пускают только по билетам, проверяя личные вещи. Напомним, кременчужане также отправились в Киев на дебаты. Телеканал "Прямий": Прямая трансляция...
Власть
Чтобы обеспечить безопасность во время проведения дебатов на НСК «Олимпийский» в Киеве бойцы Тактико-оперативного реагирования (ТОР) батальона патрульной полиции Кременчуга прибыли в столицу и уже готовы к несению службы. 11 кременчугских патрульных приступили к охране общественного порядка во время проведения политических дебатов.
Общество
Передати показники лічильників на ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можна через  Viber: viber://pa?chatURI=pltoblenergobot при наявності додатку. Ввівши номер особового рахунку можна побачити адресу його власника і попередні покази, а також ввести поточні. Можна передати покази для інших особових рахунків. Передати дані можна і через сайт ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» (рое.рl.ua), в меню «Передати покази», яке знаходиться у лівому боці екрану. Також за телефонами Кол-центр...
Власть
19 апреля исполнительный комитет Кременчугского городского совета принял решение «Об итогах прохождения отопительного периода 2018-2019 годов и подготовке теплоэлектроцентралей, котельных, тепловых сетей и отопительных систем к работе в осенне-зимний период 2019-2020 годов». Согласно этому решению планируется отключение тепловых сетей с прекращением подачи теплоносителя от ООО «Кременчугская ТЭЦ», ТЭЦ ПАО «Крюковский вагоностроительный завод», КП «Теплоэне...
Власть
На заседании Полтавского областного совета было принято решение об открытии сезона навигации для маломерных (малых) судов на водоёмах Полтавщины. Навигация длится с 15 апреля до 15 ноября. Водные полицейские Кременчуга планируют провести ежегодный технический осмотр баз стоянки маломерных судов (лодочных станций) с последующей их инспекцией во время эксплуатации. Руководитель водной полиции Кременчуга Олег Стешенко напоминает владельцам маломерных судов о...
Власть
От аварии на ЧАЭС, которая произошла 26 апреля 1986 года, пострадали тысячи людей, участвовавших в ликвидации аварии, население близлежащих районов, поразила лучевая болезнь. Еще и сейчас ученые точно не могут установить количество пострадавших от этого ужасного взрыва и последующих выбросов, ведь болезнь может проявляться и в следующих поколениях. Прошло 33 года с момента аварии, уже ушли из жизни тысячи ликвидаторов, сражённых лучевой болезнью. Особенно...
Общество
Напередодні Великодня, 27 квітня, до Кременчука привезуть Благодатний вогонь. Традиція зустрічати святиню, що подолала сотні кілометрів аж від Гробу Господнього, для кременчужан уже стала щорічним обрядом. Віряни щороку збираються на площі Незалежності аби запалити свічку від святого вогню. Цього року урочиста зустріч відбудеться о 23-й годині. Після того, як містяни запалили свої свічки, Благодатний вогонь доправлять до усіх церков міста та району, де пра...
Новости по теме
Пільгові перевезення на дачі будуть за проїзними квитками. Перелік маршрутів
Показники лічильників на "Полтаваобленерго" можна передати через Viber
Напередодні Великодня до Кременчука привезуть Благодатний вогонь
У Кременчуці пасажирка випала з маршрутки на ходу
Замість трудового навчання школярі та студенти провели "Зелену толоку"
Українці зможуть оперативно отримати паспорти напередодні виборів
Пам'ятку велосипедистам опублікувала Патрульна поліція України
На Полтавщині у наявності п`ятсот доз вакцини проти сказу, а скоро привезуть ще
У Кременчуці відповідальність по роздачі безкоштовного піску з Річпорту покладуть на один орган
У травні данські інвестори зустрінуться з керівництвом міста