Вихідні дні 2017: 8 березня поки що є у списку свят і вихідних

Вихідні дні 2017: 8 березня поки що є у списку свят і вихідних. Нагадаємо, які вихідні та свята кременчужани разом з усією Україною відзначатимуть у 2017 році згідно з розпорядженням Кабміну від 16.11.2016 № 850-р, яке затвердили на останньому засіданні кабміну у 2016 році.  

За загальним правилом, враховуючи положення статті 73 Кодексу законів про працю України, у 2016 році на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводитиметься у такі святкові дні і дні релігійних свят:

1 січня - Новий рік (неділя);

7 січня - Різдво Христове (субота);

8 березня - Міжнародний жіночий день (середа);

16 квітня - Великдень (неділя);

1 і 2 травня - День міжнародної солідарності трудящих (понеділок, вівторок);

8 травня – День пам’яті та примирення (понеділок)

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (вівторок);

4 червня - Трійця (неділя);

28 червня - День Конституції України (середа);

24 серпня - День Незалежності України (четвер);

14 жовтня - День захисника України (субота).

Варто зауважити, що відповідно до статті 67 КЗпП, якщо святковий або неробочий день збігається з суботою або неділею, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого.

Згідно з розпорядженням Кабміну, 8 травня також буде вихідним днем, утворюючи чотириденні канікули з 6 по 9 травня. Так само утворюється чотири вихідні дні для святкування Дня Незалежності (з 24 по 27 серпня). Вихідні дні 8 травня та 25 серпня доведеться відпрацьовувати  по суботах 13 травня та 19 серпня відповідно.

Варто зауважити, що графіки вихідних днів розраховані для працівників з 5-денним робочим тижнем. А розпорядження про перенесення робочих днів завжди носить рекомендаційний характер. Згідно КЗпП остаточне рішення про перенесення вихідних та робочих днів на підприємстві приймає власник або уповноважений ним орган (керівник) підприємства шляхом видання наказу чи іншого розпорядчого документа.

Нагадаємо, серед українців тривалий час ходила чутка про скасування ряду свят, таких як 8 березня. Варто зауважити, що проект закону, який дійсно передбачає таке скасування опубліковано на сайті Інституту Національної Пам’яті, проте наразі він не затверджений і досі проходить обговорення. Згідно з пропозиціями свята можуть не скасувати, а залишити, проте зробити їх робочими днями. 

Вихідні дні 2017: 8 березня поки що є у списку свят і вихідних, фото-1
вихідні свята вихідні_2017
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
425 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии