У чотирьох кременчуцьких школах виховуватимуть нових "Ілонів Масків", "Біллів Гейтсів" та "Марків Цукербергів"

У чотирьох кременчуцьких школах виховуватимуть нових "Ілонів Масків", "Біллів Гейтсів" та "Марків Цукербергів". 

У Кременчуці, першому місті на Полтавщині, запрацює пілотна всеукраїнська освітня програма “Інтелект України”. Талановиту малечу, яка стане її учасником чекають зміни, що спрямовані на потужний інтелектуальний розвиток, вже з 1 класу, правда за згодою і за кошти батьків.

Проект “Інтелект України” презентували вчора, 28 лютого в мерії Кременчука на спеціальному засіданні. Як розповіли координатори, “Інтелект України” – проект, затверджений Міністерством освіти та науки країни та впроваджується в 16 регіонах карїни. Керівник навчально-методичного центру Олена  Никифоренко розповіла що проект спрямований на виявлення та навчання здібних і обдарованих дітей.

- На жаль, на сьогоднішній день навчальний процес в загальноосвітніх закладах зорієнтований на середнього учня, а організація освітнього процесу з талановитими дітьми є недосконалою. Цей проект, як продемонстрував майже десятирічний досвід його апробації, має  повністю вирішити дану проблему, запропонувавши обдарованій учнівській спільноті сучасні інноваційні методи та підходи до навчання, - каже Олена  Никифоренко.

Як зазначають координатори, планується, що у Кременчуці впроваджуватимуть проект з наступного навчального року на базі ліцею №4, спеціалізованої школи з поглибленими вивченням іноземних мов №10, ЗОШ  №17 і 22.

Саме там будуть сформовані спеціалізовані класи. Навчання розпочинатиметься з І-го класу перебування дитини в школі. Перш ніж відкрити такий клас, дирекція школи та всі батьки дітей майбутнього класу мають дати 100% згоду на навчання за програмою. Оскільки забезпечення всіма необхідними посібниками, створення навчального-розвиваючого середовища буде здійснюватися за рахунок батьківських коштів, які спрямовуватимуться виключно постачальникам дидактичних матеріалів. На сьогодні така плата становить 195 грн. на місяць із однієї дитини.

Серед особливостей проекту є те, що його старт дається одномоментно для всього дитячого колективу. За бажанням батьків учня з проектного класу посеред навчального року можна перевести до іншого , а потрапити з іншого класу до проектного неможливо. Освітня програма, за якою навчатимуться учні, базується на державних стандартах. Разом із цим задля розвитку здібностей дітей, нестандартного мислення тощо до неї додаватимуться додаткові навчальні предмети «Еврика», «Людина і світ» та «Навчаємося разом». 

Представники влади у Кременчуці зауважили, що освіта має розвиватися так, щоб забезпечити не сьогоднішній, а завтрашній день і успішне майбутнє дітей.

Планується, що перш ніж в місті буде впроваджено проект, його специфіку детально роз’яснять батькам дітей.

Довідка:

Ілон Маск (англ. Elon Reeve Musk) — канадсько-американський інженер, підприємець, винахідник та інвестор південно-африканського походження, мільярдер. Засновник компаній SpaceX і PayPal (остання була продана в 2002 році за 1,5 млрд доларів). Домігся значних успіхів у сфері інформаційних технологій, ракетобудування та автомобілебудування. Засновник, власник, генеральний директор і головний інженер SpaceX; головний дизайнер (Chief Product Architect), генеральний директор і голова ради директорів Tesla Motors.

Білл Гейтс (англ. William Henry "Bill" Gates III ) — засновник (спільно з Полом Алленом) і голова ради директорів корпорації Майкрософт, співголова Фонду Білла і Мелінди Гейтс. У період з 1996 по 2007 рік був найбагатшою людиною планети за версією журналу Forbes. 17 травня 2013 року за рейтингом Bloomberg повернув собі звання найбагатшої людини на Землі. На 30 вересня 2014 року став у 21 раз найбагатшим землянином. Сума статків склала 81 млрд дол.

Марк Цукерберг (англ. Mark Zuckerberg) — американський програміст та підприємець, розробник і засновник соціальної мережі Facebook. Наймолодший у світі мільярдер. 

ІнтелектУкраїни навчання діти програма розвиток інтелект старт майбутнє ІлонМаск БіллГейтс МаркЦукерберг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
138 просмотров в августе
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
На сьогодні одна з найбільш гострих і важко розв’язуваних проблем в Україні – житлова сфера. Проблема аварій та позаштатних ситуацій у будинках вирішується досить складно, навіть за допомогою вжитих заходів у житловій галузі з боку держави та керуючих компаній. Це багато в чому пов’язано з наявністю великої кількості аварійного фонду. Як повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, понад сімдес...
Власть
В последнее время по Украине распространяется информация о том, что после проведения пенсионной реформы работающим пенсионерам придется выбирать между пенсией и заработной платой. При этом делается ссылка на Министерство социальной политики, Кабинет Министров Украины и их должностных лиц. Министерство социальной политики Украины официально сообщает, что эта информация не соответствует действительности. Пенсионная реформа не предусматривает необходимости вы...
Власть
Із серпня в Кременчуці розпочали фінансувати Міську цільову програму лікування онкологічних та гематологічних захворювань.  У нашому місті таку програму прийняли вперше на підтримку кременчужан, які хворіють на онкологічні та гематологічні захворювання, а також задля запровадження заходів із  раннього виявлення та попередження цих хвороб. Отож, за рахунок коштів міського бюджету забезпечуватимуть безкоштовними препаратами онкохворих для проходження першог...
Общество
Працівники комунального підприємства «Міськсвітло» продовжують оновлювати систему вуличного освітлення Кременчука – заміняти старі світильники на сучасні енергоефективні.  Як говорить начальник управління житлово-комунального господарства Іван Москалик, на сьогодні вже встановили половину з запланованих світильників, а саме триста тридцять чотири одиниці. До середини вересня ці роботи планується завершити. Отож, восени вуличне освітлення Кременчука буде мо...
Криминал
Прокуратура Полтавской области совместно со специалистами областной государственной лаборатории Госпродпотребслужбы провели проверки в государственных исправительных учреждениях: «Божковская исправительная колония №16», «Крюковская исправительная колония №29», «Полтавская исправительная колония №64» и «Надержинщинская исправительная колония №65». Проверка касалась обеспечения конституционных прав осужденных на качественное питание. Во время проверки специа...
Общество
20 серпня відбулося урочисте закриття третьої відпочинкової зміни у комунальному позаміському таборі «Зоряний». Влітку цього року у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зоряний» та його філії спортивно-оздоровчому комплексі «Супутник» оздоровилися 1 708 дітей, з них 1 236 – у «Зоряному» та 472 – у «Супутнику». До того ж, для 400 дітей пільгових категорій придбали путівки за кошти міського бюджету. На це виділили 2 мільйона 80 тисяч гривень. Для таб...
Власть
Уважаемые руководители предприятий, организаций и учреждений различных форм собственности! Исполнительный комитет Кременчугского городского совета обращается к вам с просьбой 23 августа – в День Государственного Флага Украины – поднять на административных зданиях своих заведений государственные флаги. Пусть в этот праздничный День желто-голубой флаг Украины станет для всех символом великого единения украинской нации и всех украинских земель. Напомним, в эт...
Общество
ПАО Кременчуггаз продолжает отключать должников от подачи газа. Жители более двух десятков квартир лишены возможности готовить пищу на газовой плите. 20 августа в доме №3 по проспекту Леси Украинки отключили 15 квартир. В тот же день были отключены от подачи газа 5 квартир в доме №17 по улице Вадима Пугачова. А в доме №61/17 по проспекту Свободы жильцы 4 квартир сидят без газа с 16 августа. Об этом сообщает Служба помощи мэра кременчужанам.