• Головна
  • Як правильно заповнювати електронні декларації
12:13, 1 березня 2017 р.

Як правильно заповнювати електронні декларації

Вчора, 28 лютого, у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради представники  ГО «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» провели семінар для депутатів «Методичні роз’яснення та рекомендації щодо заповнення електронних декларацій».

Вони розповіли про особливості заповнення  електронних декларацій та познайомили присутніх з покрокую інструкцією Декларанта. Пропонуємо всім бажаючим ознайомитися з матеріалами семінару.

Покрокова інструкція ДЕКЛАРАНТА

Поетапно:

1. Зайти у Приват24

2. Усі послуги

3. Бізнес

4. Завантажити сертифікат

5. Необхідно встановити розширення для браузера (встановлюємо)

6. Коли встановлено, вертаємося на вкладку «Сертифікат» і перезавантажуємо (оновлюємо) сторінку, (іноді пункт 5 і 6 не пропонується, а пропонують перевірити дані клієнта. Тоді зразу переходимо до п.7)

7. Вибрати директорію (місце збереження електронного ключа: диск, папку)

8. Встановити пароль на ключ (не такий , як на Приват24, інший)

9. Прийде СМС-підтвердження

10. Вводимо пароль для електронного ключа, погоджуємося з умовами

11. Повідомлення (заявка обчислена).  

або https://www.youtube.com/watch?v=p-i-VRCNrMM

Або https://www.youtube.com/watch?v=-P0IPwcaiME&feature=youtu.be (НАЗК має свій канал на Ютуб, де зібрано багато навчальних відеороликів, окремо по кожному розділу декларації: «Як правильно записати об’єкти нерухомості», «Подарунки» тощо)

  • Окремі аспекти декларування перевіряємо за допомогою своєрідного «Довідника» https://nazk.gov.ua/deklaraciya (електронна текстова копія цього посібника надіслана учасникам семінару на електронну пошту)
  • Рубрика «Запитання-відповіді» https://nazk.gov.ua/naychastishi-zapytannya Зверніть увагу, можливо, ваше саме тут і є відповідь на ваше запитання щодо заповнення декларації.

Довідка щодо заповнення декларацій: +38(044)200-08-29+38(044)200-06-88

Технічна допомога: +38(044)200-06-94  e-mail: [email protected]

  • Заповнювати декларацію можна поетапно (не в один день) – чорновик зберігається автоматично. Зверніть увагу: Декларант має право надіслати виправлено декларацію прогягом 7 днів.  Якщо після цього ви «пригадали», то треба звертатися до НАЗК - писати заяву, отримати дозвіл.
  • Реєстри нерухомості – витяг безплатно можуть робити держустанови чи ОМС, якщо вони підключені до реєстрів. Якщо самостійно – 23 гривні, через Приват24.
  • Перевірити точну цифру про свою зарплату (доходи) можна онлайн, за допомогою ЕЦП. Як це зробити – читай тут ПФ https://nazk.gov.ua/news/do-uvagy-subyektiv-deklaruvannya

ДФС: http://sfs.gov.ua/fizichnim-osobam/vidomosti-doxid/

Автор: прес-служба мерії Кременчука

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#декларація #електронна #заповнення #декларування #доходи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...