• Головна
  • У Кременчуці візьмуться за термомодернізацію шкіл і садочків
14:44, 2 березня 2017 р.

У Кременчуці візьмуться за термомодернізацію шкіл і садочків

У Кременчуці візьмуться за термомодернізацію шкіл і садочків. Депутат Тетяна Сідерка зауважила, що утепливши приміщення кременчуцьких освітніх навчальних закладів, змінивши старі тепломережі на більш ефективні та встановивши авторегулятори температури, місто зможе на 30-35% коштів зекономити на комуналці та покращити умови перебування дітей у садочках і школах. 

- Відомо, що левова частка коштів6 які виділяються на освіту йде на сплату комунальних послуг. Саме тому, хочу підняти питання щодо ефективного використання коштів з міськбюджету. Сьогодні ми можемо створити передумови для мінімізації платежів у наступному році. Я говорю про термомодернізацію приміщень шкіл, садочків. Приклад успішної термомодернізації - Горішні Плавні. Там є дитячий садочок де проведено заміну теплокомунікацій у приміщенні та підвалі, встановлено авторегулятор температури та всі труби у підвалі обгорнуто, зекономило 30-35% на оплаті комунальних послуг за минулий рік, - розповідає Тетяна Сідерка.  

Як кажуть у мерії, проектів цих робіт ще немає, проте це дасть можливість місту заощаджувати кошти і створити кращі умови для дітей у садочках і школах. Депутати підтримали звернення Тетяни Сідерки та доручили Департаменту освіти та відділу Енергоменеджменту опрацювати список об’єктів, які в першу чергу потребують термомодернізації. Для початку це мають бути хоча б 4-5 закладів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#термомодернізація #школи #садки #економія #кошти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...