• Головна
  • На следующей сессии горсовета будут рассмотрены 40 вопросов
14:07, 13 червня 2012 р.

На следующей сессии горсовета будут рассмотрены 40 вопросов

Чергова XХІ сесія міської ради VІ скликання відбудеться 26 червня 2012 року

12 червня міським головою Олегом Бабаєвим підписане розпорядження «Про скликання XХІ сесії міської радиVІ скликання», пленарне засідання якої відбудеться 26 червня 2012 року   о 10.00 годині.

До проекту порядку денного XХІ сесії міської ради VІ скликання внесені  наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 23  листопада 2010 року «Про утворення виконавчого комітету ременчуцької

міської ради та затвердження його складу».

2. Про звіт постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я материнства та дитинства.

3. Про перерозподіл асигнувань бюджету розвитку.

4. Про надання дозволу на отримання позик.

5. Про затвердження рішень виконавчого комітету міської ради від 01.06.2012 № 511, від 01.06.2012 № 512.

6. Про уточнення показників міського бюджету в частині розподілу видатків міського фонду охорони навколишнього природного середовища по заходах на виконання програми охорони довкілля в м. Кременчуці на 2012 рік.

7. Про внесення доповнень до рішення міської ради від 29 листопада 2011 року « Про затвердження Плану роботи міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік».

8. Про затвердження міської Програми сприяння розвитку інформаційної діяльності редакції офіційної газети Кременчуцької міської ради « Вісник Кременчука» та КП «Кременчуцька міська телерадіокомпанія» на 2012-2016 роки.

9. Про внесення змін до рішення міської ради від 31 січня 2012 року «Про затвердження Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення міста Кременчука «Турбота» на 2012 рік».

10. Про внесення змін до рішення міської ради від 29 травня 2012 року «Про затвердження паспорту Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Кременчука «Турбота» на 2012 рік».

11. Про затвердження Міської програми залучення інвестицій та економічного розвитку м. Кременчук на 2012-2015 роки.

12. Про створення комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест».

13. Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з питань підготовки та проведення інвестиційного конкурсу від 04.05.2012 № 3 та проекту інвестиційного договору.

14. Про затвердження Програми розвитку комунального підприємства «Аптека № 90» Кременчуцької міської ради на 2012-2015 роки.

15. Про внесення змін  до рішення міської ради від 27 березня 2012 року     «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Кременчука на 2012 рік та основних напрямків розвитку на 2013-2014 роки».

16. Про передачу з комунальної у приватну власність одноповерхового житлового будинку по вул. Автозаводській, 5 в м. Кременчуці.

17. Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста зовнішніх інженерних мереж.

18. Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста інженерних мереж електропостачання по                                вул. Нижньовартівській, 15 в м. Кременчуці.

19. Про затвердження змін до статуту Кременчуцького міжшкільного навчально-виробничого комбінату № 2 Кременчуцької міської ради Полтавської області.

20.     Про затвердження змін до статуту дошкільного навчального закладу (ясла – садок) № 67 Кременчуцької міської ради Полтавської області.

21. Про затвердження детального плану території колишнього меблевого комбінату по вулиці Богдана Хмельницького зі змінами.

22. Про надання зеленим зонам загального користування статусу скверів з

присвоєнням назв в м. Кременчуці.

23. Про надання чи відмову в наданні дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та в оренду громадянам в м. Кременчуці.

24. Про продовження строку дії дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та в оренду громадянам в м. Кременчуці.

25. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам в оренду в       м. Кременчуці.

26. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування в м. Кременчуці.

27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для зміни цільового призначення.

28. Про продовження строку дії дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам в оренду, в постійне користування та для зміни цільового призначення в м. Кременчуці.

29. Про припинення права користування земельними ділянками.

30. Про надання згоди на встановлення земельних сервітутів.

31. Про надання земельної ділянки в постійне користування в м. Кременчуці.

32. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.

33. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду фізичним і юридичним особам в м. Кременчуці.

34. Про відмову в передачі в оренду земельної ділянки в м. Кременчуці.

35. Про внесення змін до рішень міської ради щодо оформлення земельних ділянок в м. Кременчуці.

36. Про припинення дії пунктів рішень міської ради.

37. Про нагородження орденом України «За заслуги» ІІІ ступеня.

38. Про відмову в поновленні договору оренди в м. Кременчуці.

39. Про створення комісії та затвердження Положення про комісію з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою в м. Кременчуці.

40. Різне.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...