• Головна
  • Які питання депутати Кременчуцької міської ради розглянуть на наступній сесії
10:41, 23 березня 2017 р.

Які питання депутати Кременчуцької міської ради розглянуть на наступній сесії

Міський голова Віталій Малецький підписав розпорядження «Про скликання ХX сесії Кременчуцької міської ради Полтавської області VІІ скликання». Пленарне засідання відбудеться 4 квітня.

До проекту порядку денного сесії внесені наступні питання:

1. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Президента України, Прем'єр-Міністра України, Голови Верховної Ради України, Народних депутатів України щодо заборони незаконної торгівлі з тимчасово окупованими територіями Сходу України та врегулювання цього питання на законодавчому рівні, шляхом прийняття відповідного Закону України про окуповані території.

2. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради до Голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України щодо суспільно-політичної ситуації в Україні.

3. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради до Прем'єр-міністра України, Генерального прокурора України, Комітету  Верховної Ради України з  питань  екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської  катастрофи, Міністерства екології та природних ресурсів України, Державної екологічної інспекції щодо забруднення атмосферного повітря в місті Кременчуці.

4. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до депутатів Полтавської обласної ради, обраних від Кременчука.

5. Про виконання міського бюджету за 2016 рік.

6. Про затвердження звітів про надходження та використання коштів цільового фонду міської ради за 2016 рік.

7. Про внесення змін та доповнень до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 22 грудня 2016 року «Про затвердження програми економічного і соціального розвитку Кременчука на 2017 рік».

8. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 22 грудня 2016 року «Про затвердження Програми «Територіальна оборона на 2016-2018 роки».

9. Про закріплення майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука, за комунальним закладом фізичної культури і спорту «Міський футбольний клуб «Кремінь» на праві оперативного управління.

10. Про затвердження статуту комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька».

11. Про затвердження передавальних актів від 20 березня 2017 року про передачу від 20 березня 2017 року про передачу від Третьої міської лікарні та Міської лікарні № 4 м. Кременчука до комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» майна та майнових прав.

12. Про затвердження Концепції розвитку велосипедного руху у Кременчуці на 2017-2027 роки.

13. Про затвердження ліквідаційного балансу комунального закладу «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Супутник», що ліквідується.

14. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 22 грудня 2016 року «Про затвердження Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м.Кременчука «Турбота» на 2017 рік».

15. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 22.12.2016 «Про затвердження Міської комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, внутрішньо переміщених осіб та фінансової підтримки громадських і волонтерських об'єднань на 2017 рік».

16. Про приведення у відповідність окремих загальноосвітніх навчальних закладів до їх типів.

17. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Кременчука квартир № 174, 177 у будинку № 37 Кварталу 278 у Кременчуці.

18. Про затвердження статуту КП «Теплоенерго» у новій редакції.

19. Про затвердження статуту комунального підприємства «Спецсервіс-Кременчук» в новій редакції.

20. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 30 вересня 2015 року «Про затвердження міської Програми «Охорона тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин в Кременчуці на 2016-2020 роки».

21. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 13/9 по вул.Академіка Маслова з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «МАСЛОВА 13\9».

22. Про внесення змін до додатку 6 рішення міської ради від 22.12.2016 «Про міський бюджет на 2017 рік».

23. Про внесення доповнень та змін до рішення міської ради від 30.06.2016 «Про затвердження Переліку вулиць, провулків, тупиків, проїздів, площ, парків та скверів міста Кременчука зі змінами».

24. Про припинення права користування земельними ділянками.

25. Про надання чи відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.

26. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам в м.Кременчуці.

27. Про надання та відмову в наданні дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) юридичним та фізичним особам в м.Кременчуці.

28. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель в м.Кременчуці.

29. Про внесення змін до рішень органів місцевого самоврядування в м.Кременчуці.

30. Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок в м.Кременчуці.

31. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду в Кременчуці.

32. Про поновлення та відмову в поновленні договорів оренди земельних ділянок.

33. Про надання згоди на встановлення земельних сервітутів у Кременчуці.

34. Різне

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія #міськрада #засідання #питання #порядокденний
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...