• Головна
  • Держпідприємство, яке обслуговує сервери Єдиного реєстру декларацій не повідомило НАЗК про причини перебоїв і не каже про шляхи їх усунення
17:43, 28 березня 2017 р.

Держпідприємство, яке обслуговує сервери Єдиного реєстру декларацій не повідомило НАЗК про причини перебоїв і не каже про шляхи їх усунення

Держпідприємство, яке обслуговує сервери Єдиного реєстру декларацій не повідомило НАЗК про причини перебоїв і не каже про шляхи їх усунення.

Як зазначають у НАЗК, обслуговуванням серверів Єдиного державного реєстру декларацій осіб займається Державне підприємство «Українські спеціальні системи». Станом на 17:30 28 березня підприємство не повідомило НАЗК про збої в системі.

Зараз фахівці агентства з питань запобігання корупції, відповідальні за  IT-напрямок, перебувають в ДП «Українські спеціальні системи», щоб з’ясувати ці питання.

Також фахівці НАЗК нагадують, що вони вже виживали заходів для покращення системи раніше.

“Повторно повідомляємо про те, що Національне агентство з питань запобігання корупції завчасно вжило заходів з дооснащення апаратної бази Реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, що дозволяє збільшити кількість одночасних сесій у пікових режимах роботи системи до 50 - 70 тисяч. Дооснащення апаратної бази Реєстру виконано відповідно до технічних вимог, наданих адміністратором системи  - Державним підприємством «Українські спеціальні системи».   Зокрема було  збільшено обсяг оперативної пам`яті й розширено обсяг дискового простору  серверного обладнання, встановлено додаткове мережеве обладнання та  проведено реконфігурацію обладнання.  Крім цього, згідно з договором між Національним агентством з питань запобігання корупції та Державним підприємством «Українські спеціальні системи» забезпечення  адміністрування  Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, покладено на це підприємство” – кажуть у офіційному зверненні НАЗК. 

Нагадаємо, Сайт НАЗК знову “лежить” – чиновники не можуть вчасно подати е-декларації

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#е_декларація #декларування #сайт #НАЗК #система #непрацює #порушення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...