БезМіст: Крюківський міст перекриють для великовагового і транзитного транспорту

Крюківський мостовий переїзд через Дніпро перекриють для великовагового і транзитного транспорту. 

Таке радикальне рішення прийняли депутати кременчуцької міської ради, як позицію напротивагу будівництву нового мосту через Дніпро біля Горішніх Плавнів, та нехтуванню думки кременчужан стосовно цього питання.

- Вимагаємо негайного закриття мосту, для транзитного та великовагового транспорту з виставленням блокпостів по обидва його боки. Та просимо організувати місця відстоювання на всіх в’їздах до Кременчука. – таку позицію висловив депутат кременчуцької міськради Олександр Головач.  – Щоб організувати перевезення вантажів на кременчуцькі підприємства та забезпечити організований переїзд вантажівок зі стратегічно важливим для держави вантажами, пропонуємо створити міську експедиційну службу. Всі можливі для вантажного транзиту автомобілі накопичувати у зонах відстою і проводити через міст лише за допомогою експедиційної служби лише у визначений час, невеликими група з дотриманням безпечного інтервалу руху, щоб не створювати великого навантаження на міст.

Як зазначив Олександр Головач, весь інший транспорт варто направляти в об’їзд через інші мостові переходи Дніпра, які перебувають за серсією Автодору в кращому технічному стані ніж Крюківський міст. Перш ніж приступити до голосування, мер Віталій Малецький зауважив, ще таке рішення – дуже радикальний захід.

- Перекриття руху через міст – це крайні заходи, на які поки що не варто йти. Транспортний комітет буде розглядати завтра питання і у нас громадське обговорення на 7 квітня на 18:00 у МПК призначене. Якраз за участю тих фахівців, про яких ви говорите і від “Автодору” і від Міністерства інфраструктури. Можливо, вони дослухаються до думки кременчужан, що міст треба будувати по старому проекту у Кременчуці, по тим усім розробками, які були зроблені протягом 20 років, - сказав Віталій Малецький.       

- Колеги, прийміть запит, нехай в Києві ще раз почують позицію Кременчука, бо ми постійно ремонтуємо міст, який належить не нам, а «Укрзалізниці». Але ті великовагові транзитні автомобілі його просто руйнують, особливо зараз, коли почнеться спека, і все, що ми відремонтуємо – піде нанівець. Мова не йде взагалі про перекриття всього. Ми пропонуємо лише шлях, як проводити важкі вантажі – придбати ваги, зважувати автомобілі на в’їзді в місто. Там і так стоїть знак 13 тон, але подивимося правді у вічі, ніхто не виконує вимоги цього дорожнього знаку. Якщо вантажі важливі для міста, або військові, експедиційна служба буде організовано їх проводити, - сказав Олександр Головач.

Після невеликого обговорення депутати підтримали запит. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
135 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов