Цієї весни Кременчук перетвориться на Веломісто: стартують велоперегони для дорослих і малих

Цієї весни Кременчук перетвориться на Веломісто: 29 квітня стартують велоперегони для дорослих і малих. Про це повідомляє прес-служба мерії міста.  

Проводитимуть захід задля підтримки концепції розвитку велоінфраструктури Кременчука, яку затвердили на сесії 4 квітня,  популяризації велоспорту та здорового способу життя і відпочинку.

Велоперегони відбудуться  як шосейна гонка на час з роздільним стартом, у вигляді одного кола з одним розворотом (категорії діти-загальний старт).

Дата та місце проведення змагань: 29.04.2017р. з 10:00 до 16:00, м. Кременчук, вул. Жадова та  вул. Коцюбинського.

Учасниками перегонів “Веломісто. Весна 2017” можуть стати діти віком від 5 років, підлітки та дорослі віком 19+. Головне – попередньо зареєструватися  та мати відповідний “транспорт” і захисне спорядження.

Змагання відбуватимуться в таких категоріях:

Діти:

  • Діти хлопчики від 5 до 8 років.
  • Діти дівчатка від 5 до 8 років.
  • Діти хлопчики від 9 до 12 років.
  • Діти дівчатка  від 9 до 12 років.

Аматори:

5. Аматори юнаки віком від 13 до 18 років.

6. Аматори дівчата віком від 13 до 18 років.

7. Аматори чоловіки віком від 19+ .

8. Аматори жінки віком від 19 +.

Спортсмени:

9.Спортсмени юнаки віком від 13 до 18 років.

10.Спортсмени дівчата віком від 13 до 18 років.

11.Спортсмени чоловіки віком від 19+ до 18 років.

12.Спортсмени жінки віком від 19+.

Окрема категорія:

13. Сінгл спід. До старту в цій категорії допускаються учасники на велосипедах, які не облаштовані жодним пристосуванням для перемикання передач, або на момент участі в перегонах таке перемикання технічно не можливе.

Організатори лишають за собою право додавати категорії до списку, про що буде повідомлено додатково.

Зверніть увагу, учасники мають право стартувати лише в одній категорії. Також, старт відбудеться, якщо в категорії зареєструвалося 3 і більше осіб. Якщо цього не відбулося, категорія скасовується, а ті, хто в ній зареєструвалися, стартують в найближчій віковій категорії.

Всі подробиці щодо реєстрації на участь у перегонах, схеми маршрутів тощо можна знайти за посиланням:  https://goo.gl/3kahnN

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов