Декларація: Олександр Кальченко їздить на "Тойоті" десятирічної давнини

Продовжуємо знайомити наших читачів зі змістом електронних декларацій кременчуцьких чиновників й депутатів. Отже, декларація депутата Кременчуцької міської ради, лідера фракції партії "УКРОП" Олександра Кальченка.

Жодних посад, пов'язаних з високим рівнем корупційних ризиків, декларант не обіймає.

Членами родини декларанта є дружина Кальченко Вікторія Вікторівна й син Кальченко Віктор Олександрович.

Від 2006 року декларант володіє квартирою у Кременчуці, яка має загальну площу  63,7 м2 й на час придбання мала вартість 22 884 грн, також з 2009 року має у власності гаража загальною площею 56 м2 й вартістю у 15 367 грн. Ще одним гаражем на загальну площу 25,3 м2 й вартістю у 13 082 грн депутат володіє з 31 січня 2016 року. Земельною ділянкою на площу 572 м2, вартість якої він не оголошує, у Самусіївці Кременчуцького району Олександр Кальченко володіє з 2010 року. На цій земельній ділянці є об'єкт незавершеного будівництва – садовий (дачний) будинок загальною площею 40 м2.

Дружина депутата Кальченко Вікторія Вікторівна від 2009 року є власником квартири у Кременчуці загальною площею 103,4 м2.

Родина депутата Кальченка має у власності такі транспортні засоби: особисто Олександрові Кальченку від 2014 року належить легковик Toyota Avensis випуску 2007 року й вартістю 200 000 грн, а його дружині від 2012 року належить легкова автівка Toyota Camry випуску того-таки 2012 року, вартість якої у декларації не зазначено.

Цінних паперів, корпоративних прав власності, нематеріальних активів Олександр Кальченко згідно декларації не має. Також ані він, ні члени його родини не є кінцевими бенефіціарними власниками будь-якої юридичної особи.

Олександр Кальченко має такі джерела доходів: за основним місцем роботи – заробітну плату у розмірі 262 866 грн, також дохід від надання майна в оренду у розмірі 2 026 грн. Дружина Олександра Кальченка Вікторія Кальченко вказує як основне й єдине джерело доходу заробітну плату за основним місцем роботи у розмірі 102 664 грн.

Олександр Кальченко не має грошових активів, фінансових зобов'язань, не декларує за звітній період видатків та правочинів, на підставі яких у суб’єкта декларування виникає або припиняється право власності, володіння чи користування, у тому числі спільної власності, на нерухоме або рухоме майно, нематеріальні та інші активи, а також виникають фінансові зобов’язання.

Суб'єкт декларування не зазначає у декларації  посаду чи роботу, що виконується або виконувалася за сумісництвом, він та члени його родини не є членами будь-яких організацій або інших органів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
104 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов