• Головна
  • Декларація: Олександр Кальченко їздить на "Тойоті" десятирічної давнини
09:33, 23 квітня 2017 р.

Декларація: Олександр Кальченко їздить на "Тойоті" десятирічної давнини

Продовжуємо знайомити наших читачів зі змістом електронних декларацій кременчуцьких чиновників й депутатів. Отже, декларація депутата Кременчуцької міської ради, лідера фракції партії "УКРОП" Олександра Кальченка.

Жодних посад, пов'язаних з високим рівнем корупційних ризиків, декларант не обіймає.

Членами родини декларанта є дружина Кальченко Вікторія Вікторівна й син Кальченко Віктор Олександрович.

Від 2006 року декларант володіє квартирою у Кременчуці, яка має загальну площу  63,7 м2 й на час придбання мала вартість 22 884 грн, також з 2009 року має у власності гаража загальною площею 56 м2 й вартістю у 15 367 грн. Ще одним гаражем на загальну площу 25,3 м2 й вартістю у 13 082 грн депутат володіє з 31 січня 2016 року. Земельною ділянкою на площу 572 м2, вартість якої він не оголошує, у Самусіївці Кременчуцького району Олександр Кальченко володіє з 2010 року. На цій земельній ділянці є об'єкт незавершеного будівництва – садовий (дачний) будинок загальною площею 40 м2.

Дружина депутата Кальченко Вікторія Вікторівна від 2009 року є власником квартири у Кременчуці загальною площею 103,4 м2.

Родина депутата Кальченка має у власності такі транспортні засоби: особисто Олександрові Кальченку від 2014 року належить легковик Toyota Avensis випуску 2007 року й вартістю 200 000 грн, а його дружині від 2012 року належить легкова автівка Toyota Camry випуску того-таки 2012 року, вартість якої у декларації не зазначено.

Цінних паперів, корпоративних прав власності, нематеріальних активів Олександр Кальченко згідно декларації не має. Також ані він, ні члени його родини не є кінцевими бенефіціарними власниками будь-якої юридичної особи.

Олександр Кальченко має такі джерела доходів: за основним місцем роботи – заробітну плату у розмірі 262 866 грн, також дохід від надання майна в оренду у розмірі 2 026 грн. Дружина Олександра Кальченка Вікторія Кальченко вказує як основне й єдине джерело доходу заробітну плату за основним місцем роботи у розмірі 102 664 грн.

Олександр Кальченко не має грошових активів, фінансових зобов'язань, не декларує за звітній період видатків та правочинів, на підставі яких у суб’єкта декларування виникає або припиняється право власності, володіння чи користування, у тому числі спільної власності, на нерухоме або рухоме майно, нематеріальні та інші активи, а також виникають фінансові зобов’язання.

Суб'єкт декларування не зазначає у декларації  посаду чи роботу, що виконується або виконувалася за сумісництвом, він та члени його родини не є членами будь-яких організацій або інших органів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#декларація #декларування #доходи #депутат
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...