Кременчуцькі школярі створять дизайнерські еко-торби заради енергозбереження

Кременчуцька міська рада пропонує оновити бачення такого традиційного українського аксесуару, як торба, торбочка чи торбинка, й з цією метою оголошує конкурс на ескіз-проект еко-торби серед учнівської молоді віком від 6 до 17 років. Мають бути використані натуральні тканини.

Також конкурсантам пропонується розробити для еко-торби оригінальний логотип на еко-тему. Конкурс триватиме з 24 квітня до 24 червня разом із перебігом у Кременчуці щорічних міських Днів сталої енергії.

Міськвиконкомом на цей термін заплановано численних заходів із пропаганди енергозбереження, впровадження сучасних енергозберігаючих технологій та використання альтернативних джерел енергії.

Конкурс передбачає три призові місця для переможців.

Зацікавлені можуть дізнатися більше у кабінеті 524 Кременчуцької міської ради за адресою: площа Перемоги, 2, або за телефоном – 2 20 89.

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов