• Главная
  • Сьогодні Україна відзначає День Європи!
08:25, 20 мая 2017 г.

Сьогодні Україна відзначає День Європи!

Сьогодні Україна відзначає День Європи. Цей День святкують в країнах Європейського Союзу 9 травня, а в Україні – щорічно у третю суботу травня з 2003 року.

Свято було встановлено в Україні «…враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію…» згідно з Указом Президента України «Про День Європи» від 19 квітня 2003 р. № 339.

Цього року в рамках святкування Дня Європи Кременчук приймає делегацію с литовського міста Алітус. 19 травня представники Литовської республіки зустрілися з мером Кременчука Віталієм Малецьким, а сьогодні, 20 травня, гості міста завітають до парку Миру, а також до парку Бабаєва, де буде влаштоване Європейське містечко.

Мер Кременчука привітав кременчужан із Днем Європи:

«Вітаю вас із Днем Європи – святом єдності країн і народів європейської спільноти! Цей день є чудовим приводом продемонструвати прагнення людей жити у мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн європейського континенту. Для нас, українців, цей день завжди був особливим, бо ми живемо в центрі Європи, маємо спільну історію та міцні партнерські стосунки з європейськими народами. Після ухвалення Радою Європи рішення про внесення України до переліку країн із безвізовим режимом, українці отримали шанс для подальшого прогресивного розвитку спільно з державами об’єднаної Європи. Бажаю кожному кременчужанину активно долучитися до справи становлення України як Європейської держави! Пам’ятаймо, що Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас. Миру, добробуту та незламної віри в майбутнє України!»

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#деньєвропи #європа #євросоюз #делегація #Алітус
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...