Помаранчевий рибець проти Синього кита: кременчуцькі підлітки долають депрессію веселими квестами (ФОТО)

Помаранчевий рибець (Orange fish) – цe акція, яка допомагає підліткам підняти настрій собі та іншим.

Ідея створити даний проект з’явилася через підняття у мережі теми про підліткову депресію. Цю акцію, до речі, організували такі ж підлітки, як і самі учасники, учні «Кременчуцької Академії Волонтерства», Людмила Лічманенко та Ольга Пащенко.

Акція представляє собою гру у 44 етапи. На кожному етапі одне завдання. Фото кожного виконаного завдання учасники повинні викласти у мережу с хештегами #оранжевыйрыбец #орыбец. Також учасникам акції давали свої власні номера типу #OFish11 #OFish123 і так далі.
Також серед учасників вівся рейтинг по кількості виконаних завдань. Найактивніших гравців очікував приз на вибір від спонсорів.
Завдання були дуже різноманітними та креативними. Наприклад, прогулятися по місту у різних шкарпетках  або опублікувати на своїй сторінці у соцмережі картини трьох улюблених художників.
У фінальній частині акції всі учасники, що дійшли до кінця, та просто підлітки  мали змогу взяти участь у флешмобі.

Збиралися гравці у Придніпровському парку. Гості заходу мали змогу насолодитися дивовижною фотозоною та підняти собі настрій кумeдними фото гравців на фотосушці. Після гри усі отримали чудові подарунки від спонсорів, та нe дивлячись на трохи осінню погоду, багато позитивних eмоцій та посмішок. У заході брали участь близько 6 команд по 5-6 чоловік. Проходячи веселі квести  команди робили фото-підтвердження – креативні селфі, які вони пізніше публікувалися у соц-мережах .
Загалом в акції взяли участь близько 130 учасників.

Другу хвилю цього заходу, по словам організаторів, планують провести на початку  серпня або вересня.
Тож не сиди вдома та приходь на другу хвилю акції.

 Катерина Єрмоленко

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов