Сьогодні ХXІІІ сесія Кременчуцької міської ради (питання)

До проекту порядку денного ХXІІІ сесії Кременчуцької міської ради VІІ скликання винесені наступні питання:

1. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради до Президента України та Голови Верховної Ради України щодо важливості якомога швидкого прийняття Закону України «Про цивільну зброю та боєприпаси».

2. Про виконання міського бюджету за I квартал 2017 року.

3. Про виділення коштів за рахунок вільного залишку бюджетних коштів станом на 01.01.2017 року.

4. Про внесення змін та доповнень до рішення Кременчуцької міської ради від 23.12.2015 «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання» (Апарат міської ради виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області).

5. Про затвердження рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 03.05.2017 № 356.

6. Про приведення у відповідність окремих загальноосвітніх навчальних закладів до їх типів.

7. Про затвердження статуту комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька»» у новій редакції.

8. Про створення комунального закладу «Центр реабілітації та адаптації учасників бойових дій, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб» Кременчуцької міської ради Полтавської області.

9. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 22.12.2016 «Про затвердження Міської комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, внутрішньо переміщених осіб та фінансової підтримки громадських і волонтерських об'єднань на 2017 рік».

10. Про погодження кандидатур багатодітних матерів щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

11. Про визначення переможця інвестиційного конкурсу в рамках державно-приватного партнерства.

12. Про встановлення розміру ставок єдиного податку у місті Кременчуці (регуляторний акт).

13. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території міста Кременчука (регуляторний акт).

14. Про закріплення майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука за комунальним підприємством КГЖЕП «Автозаводське» на праві господарського відання.

15. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

16.Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Кременчука та реєстрацію права власності.

17. Про затвердження міської Програми з ремонту, реконструкції існуючих та будівництва і облаштування нових багатофункціональних спортивних майданчиків за місцем проживання та відпочинку населення на 2017-2022 роки.

18. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 27 січня 2015 року «Про затвердження міської Програми розвитку футболу на 2015-2018 роки».

19Про закупівлю та передачу матеріально-технічних засобів військовій частині польова пошта В0927 Міністерства оборони України, яка бере участь в АТО.

20. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 30 вересня 2015 року «Про пільги для учасників антитерористичної операції» та до рішення від 29 листопада 2016 року «Про затвердження Програми  реалізації  Основних  напрямів  земельної  реформи  на 2017 рік в м. Кременчуці».

21.  Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної територіальної до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука на баланс та утримання КП «Теплоенерго» будинкових засобів обліку споживання теплової енергії.

22. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 27 вересня 2016 року «Про погодження Інвестиційної програми комунальному підприємству «Кременчукводоканал» Кременчуцької міської ради на 2017 рік».

23. Про надання згоди на передачу житлового будинку №58 по вул.Володимира Великого з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО 58».

24. Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на території міста Кременчука у 2018 році (регуляторний акт).

25. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  в м. Кременчуці.

26. Про надання чи відмову в наданні дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам в м. Кременчуці.

27. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам в м.Кременчуці.

28. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в м.Кременчуці.

29.Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)юридичним та фізичним особам в м.Кременчуці.

30. Про надання та відмову в наданні згоди на поділ та об'єднання земельних ділянок в Кременчуці.

31. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок в м.Кременчуці.

32. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду в м.Кременчуці.

33. Про поновлення та відмову в поновленні договорів оренди земельних ділянок.

34. Про надання земельних ділянок в постійне користування в м.Кременчуці.

35. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення для продажу із земель комунальної власності в м.Кременчуці.

36.Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення в м.Кременчуці.

37. Про внесення змін до рішень органів місцевого самоврядування в Кременчуці.

38. Про проведення земельних торгів в м.Кременчуці.

сесія міськрада засідання питання порядокденний
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
58 просмотров в марте
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Происшествия
Сегодня во время спасательной операции по поиску пропавших без вести молодых людей, выпавших из лодки, спасатели вытащили из воды тело молодого человека. Сейчас идёт процесс опознания погибшего. Спасатели продолжают искать на суше, в воде и на дне реки. Об этом сообщает пресс-центр Кременчугского городского отдела полиции.
Происшествия
25 марта на трассе М-03 Киев – Харьков грузовик DAF съехал с дороги и снёс 40 метров ограждения. Это произошло на территории Полтавского района возле села Супруновка. Как сообщает Служба автодорог в Полтавской области, водитель фуры заснул за рулём. Лишившись управления, грузовик снёс барьерное ограждение разделительной полосы. К счастью, никто из людей не пострадал. Служба автодорог считает убытки: стоимость одного листа «барьерки» - около 3 000 гривен. В...
Общество
На розгляд чергової сесії Кременчуцької міської ради від 24 квітня 2019 року виноситься проект рішення «Про надання згоди на створення об’єкту природно-заповідного фонду України – ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Парк Крюківський» на території м. Кременчука» на виконання вимог Закону України «Про основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2020 року», яким передбачено запровадження системи природоохоронних...
Общество
Проблема некомфортної температури в житлових будинках в опалювальний сезон - одна з найпоширеніших в Україні. Тарифи ростуть, жителі платять великі гроші і при цьому комусь із них холодно, а частина відкриває вікна, щоб провітрити перегріті приміщення. Зазвичай подібні ситуації складаються через розбалансування системи опалення будинку. Хтось встановив радіатори з великою кількістю секцій у своїй квартирі, хтось провів опалення на лоджію, як результат, вин...
Общество
На сесію міської ради Кременчука виноситься проект рішення екологічного характеру.   З метою збереження, покращення стану та відновлення природних екологічних систем міста Кременчука планується затвердити проект екологічної мережі міста Кременчука (додається). Проект зобов’язує Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області (Волощенко О.Г.), управління земельних ресурсів виконавчого комітету Кре...
Общество
Как и было заявлено ранее, сегодня, 26 марта, из аэропорта «Полтава» будет совершён первый международный рейс. Boeing 737 уже приземлился в Международном аэропорту. Этот самолет вместе со 149 пассажирами на борту сегодня вылетит в Шарм-эль-Шейх (Египет). Согласно данным сайта веб-сервиса Radar 24 Boeing 737-700 (номер рейса SQP7186, SkyUp Airlines) сел в аэропорту «Полтава» в 11:45 по киевскому времени. Свой первый полет этот самолет совершил 4 декабря 200...
Общество
26 березня Україна відзначає День Національної гвардії. Свято встановлено згідно з Указом Президента від 18 березня 2015 року.  Національна гвардія України існувала з 1991 по 2000 рік. 13 березня 2014 року Верховна Рада ухвалила закон «Про Національну Гвардію України» і відновила цю силову структуру на території України. Нацгвардія призначена для виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держав...
Общество
«АвтоКрАЗ» и ООН реализовали еще один совместный проект - по обеспечению коммунального предприятия «Воды Донбасса» новыми специализированными автомобилями КрАЗ для обслуживания и ремонта систем водоснабжения. Передача техники состоялась в конце прошлой недели. Представители ООН, а также получатели довольны выполнением ЧАО «АвтоКрАЗ» этого контракта. Спецтехника поставлялась согласно условий выигранного «КрАЗом» тендера ООН. Средства выделены правительством...
Власть
Этим летом около 280 молодых кременчужан смогут подзаработать на общественных оплачиваемых работах. Средства на оплату их труда заложены в городском бюджете Кременчуга. Размер заработной платы за месяц, которую получат учащиеся и студенты за выполнение общественных работ, соответствует минимальной заработной плате по Украине. В Кременчуге социальный проект по трудоустройству на время летних каникул действует уже 10 лет подряд. Принять участие в проекте мог...
Новости по теме
Этим летом около 280 молодых кременчужан получат возможность подзаработать
В Кременчуге открылся новый сервисный центр МВД (ВИДЕО)
Судьба Крюковского моста: новый строить пока не планируют, а ремонт старого - в приоритете
Сколько юных кременчужан в этом году отдохнут в загородных лагерях
В Кременчуг приедет министр инфраструктуры - провожать последние 5 тепловозов General Electric
1 апреля в Кременчуге начинается весенний призыв на срочную военную службу
Мэр Кременчуга хочет купить для города новые дорожные пылесосы (фото и видео)
До конца недели все кременчугские избиратели получат приглашения на выборы
Фермерам Полтавщины на развитие малого бизнеса будут выдавать микрокредиты
Патрульные Кременчуга штрафуют за превышение скорости на трассе Полтава-Александрия