• Главная
  • Сьогодні ХXІІІ сесія Кременчуцької міської ради (питання)
08:00, 13 июня 2017 г.

Сьогодні ХXІІІ сесія Кременчуцької міської ради (питання)

Сьогодні ХXІІІ сесія Кременчуцької міської ради (питання), фото-1

До проекту порядку денного ХXІІІ сесії Кременчуцької міської ради VІІ скликання винесені наступні питання:

1. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради до Президента України та Голови Верховної Ради України щодо важливості якомога швидкого прийняття Закону України «Про цивільну зброю та боєприпаси».

2. Про виконання міського бюджету за I квартал 2017 року.

3. Про виділення коштів за рахунок вільного залишку бюджетних коштів станом на 01.01.2017 року.

4. Про внесення змін та доповнень до рішення Кременчуцької міської ради від 23.12.2015 «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання» (Апарат міської ради виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області).

5. Про затвердження рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 03.05.2017 № 356.

6. Про приведення у відповідність окремих загальноосвітніх навчальних закладів до їх типів.

7. Про затвердження статуту комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька»» у новій редакції.

8. Про створення комунального закладу «Центр реабілітації та адаптації учасників бойових дій, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб» Кременчуцької міської ради Полтавської області.

9. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 22.12.2016 «Про затвердження Міської комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, внутрішньо переміщених осіб та фінансової підтримки громадських і волонтерських об'єднань на 2017 рік».

10. Про погодження кандидатур багатодітних матерів щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

11. Про визначення переможця інвестиційного конкурсу в рамках державно-приватного партнерства.

12. Про встановлення розміру ставок єдиного податку у місті Кременчуці (регуляторний акт).

13. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території міста Кременчука (регуляторний акт).

14. Про закріплення майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука за комунальним підприємством КГЖЕП «Автозаводське» на праві господарського відання.

15. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

16.Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Кременчука та реєстрацію права власності.

17. Про затвердження міської Програми з ремонту, реконструкції існуючих та будівництва і облаштування нових багатофункціональних спортивних майданчиків за місцем проживання та відпочинку населення на 2017-2022 роки.

18. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 27 січня 2015 року «Про затвердження міської Програми розвитку футболу на 2015-2018 роки».

19Про закупівлю та передачу матеріально-технічних засобів військовій частині польова пошта В0927 Міністерства оборони України, яка бере участь в АТО.

20. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 30 вересня 2015 року «Про пільги для учасників антитерористичної операції» та до рішення від 29 листопада 2016 року «Про затвердження Програми  реалізації  Основних  напрямів  земельної  реформи  на 2017 рік в м. Кременчуці».

21.  Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної територіальної до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука на баланс та утримання КП «Теплоенерго» будинкових засобів обліку споживання теплової енергії.

22. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 27 вересня 2016 року «Про погодження Інвестиційної програми комунальному підприємству «Кременчукводоканал» Кременчуцької міської ради на 2017 рік».

23. Про надання згоди на передачу житлового будинку №58 по вул.Володимира Великого з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО 58».

24. Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на території міста Кременчука у 2018 році (регуляторний акт).

25. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  в м. Кременчуці.

26. Про надання чи відмову в наданні дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам в м. Кременчуці.

27. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам в м.Кременчуці.

28. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в м.Кременчуці.

29.Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)юридичним та фізичним особам в м.Кременчуці.

30. Про надання та відмову в наданні згоди на поділ та об'єднання земельних ділянок в Кременчуці.

31. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок в м.Кременчуці.

32. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду в м.Кременчуці.

33. Про поновлення та відмову в поновленні договорів оренди земельних ділянок.

34. Про надання земельних ділянок в постійне користування в м.Кременчуці.

35. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення для продажу із земель комунальної власності в м.Кременчуці.

36.Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення в м.Кременчуці.

37. Про внесення змін до рішень органів місцевого самоврядування в Кременчуці.

38. Про проведення земельних торгів в м.Кременчуці.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#сесія #міськрада #засідання #питання #порядокденний
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...